Nie żyje zawodnik LKS Zdrój Horyniec

prezes

Bóg potrzebował obrońcy do swej niebiańskiej drużyny…

Nie ma takich słów, które oddałyby żal jaki czujemy po stracie Grzegorza, które mogłaby nas w takiej chwili pocieszyć, dlatego jedynie napiszemy, iż łączymy się w tym ogromnym smutku razem z Rodziną Grzegorza i Przyjaciółmi, oraz wiarą iż zamknęły się za nim bramy na ziemi, by mogły otworzyć się przed nim bramy niebios, gdzie nie istnieje pośpiech, ból ani smutek… Na zawsze w naszej pamięci !!

Grzegorz od wielu lat był kluczowym zawodnikiem naszego klubu mimo tego że miał niespełna 24 lata. Szczegóły dotyczące pochówku podamy w późniejszym czasie.

źródło: fanpage fb LKS Zdrój

Sportowy świat regionu żegna horynieckiego piłkarza

 

Widocznie nie było nam dane grać z Tobą … brak słów naprawdę brak bo nie chce się wierzyć że nie ma Cię, że patrzysz teraz z góry na Nas. Grzesiu jesteś w naszych sercach. Grzesiu … Jako kapitan Drużyny członek zarządu składam najszczersze kondolencje (przepraszamy że nie było Nas kiedy potrzebowałeś naszej pomocy)

kapitan LKS Zdrój Horyniec

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty (piłkarskie) i telefon głuchy

Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny, przyjaciół, oraz drużyny LKS Zdrój Horyniec, którą Grzegorz miał w sercu. Jego śmierć, to kolejny znak dla nas, byśmy uważali na siebie i na najbliższych… tak szybko odchodzą…

Prezes LKS UNIA Horyniec-Zdrój – Jerzy Zaborniak

Drużyna Ursusa Dachnów kieruje szczere wyrazy współczucia z powodu straty Kolegi Grześka – dla rodziny, przyjaciół i całej drużyny Zdroju Horyniec. Będziemy go zawsze dobrze wspominać…

MKS „Roztocze” Narol – kieruje wyrazy współczucia i smutku! Grzegorz od tej pory będzie grał po drugiej stronie z myślą o Zdroju.

KS Santos Piwoda – kieruje szczere wyrazy współczucia i smutku z powodu straty Grzegorza! – dla całej drużyny Zdroju Horyniec.

Huragan Basznia Dolna – Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze. Wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci Grzegorza. Siły w przetrwaniu tych ciężkich chwil smutku i żałoby, dla rodziny oraz klubu przesyła Huragan Basznia Dolna.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Przyjmijcie Państwo wyrazy najgłębszego współczucia i zrozumienia z powodu śmierci Grzegorza. Zarząd, Działacze i Zawodnicy MKS Pogoń-Sokół Lubaczów

Roztocze Ruda Różaniecka – Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych… W imieniu piłkarzy, działaczy i fanów chcemy kierować wyrazy współczucia do bliskich i rodziny ś.p. Grzegorza. Łączymy się w żałobie i smutku z drużyną Zdroju.

Czarni Oleszyce – Głębokie wyrazy współczucia, dla rodziny i kolegów Grzegorza kierują zawodnicy i zarząd klubu LKS Czarni Oleszyce spoczywaj w pokoju!

LKS ZRYW Młodów – Głębokie wyrazy współczucia, dla rodziny i znajomych Grzegorza przesyłają zawodnicy i zarząd klubu LKS ZRYW Młodów…. Spoczywaj w pokoju.

LKS „TANEW” WOLA WIELKA – Żegnamy z wielkim żalem naszego drogiego Przyjaciela Grzegorza i ślemy słowa współczucia dla całej Jego Rodziny. Zarząd i Piłkarze LKS Tanew Wola Wielka.

5 replies on “Nie żyje zawodnik LKS Zdrój Horyniec”

  1. Szczere kondolencje dla calej rodziny Grzegorza [*] i wyrazy wspolczucia . Grzesiu mi tez bezdie Ciebie brakowac byles dobrym kolega na boisku i poza nim . Spoczywaj w pokoju… ;(

  2. Buli! pamiętaj! zawsze będziemy o tobie myśleć i pamiętać! dzięki za wspólne mecze! spoczywaj w spokoju!

  3. Najszczersze kondolencje dla rodziny po członka rodziny,a dla wszystkich przyjaciół miejmy go w sercach i nie zapominajmy o nim nigdy.

Comments are closed.