Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w miejscu odnalezienia zwłok w Horyńcu-Zdroju. Wstępne ustalenia wskazują, że doszło do śmiertelnego wychłodzenia organizmu 40-letniej kobiety.

Dzisiaj po godzinie 7 rano dyżurny lubaczowskiej Policji został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca Horyńca-Zdroju o znalezieniu zamarzniętego ciała kobiety. Policjanci, pod nadzorem prokuratora rejonowego prowadzą oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają i zbierają ślady oraz przesłuchują świadków. Funkcjonariusze wyjaśniają również okoliczności w jakich znalazła się kobieta, bezpośrednio przed śmiercią.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że są to zwłoki 40-letniej mieszkanki Przemyśla, która przyjechała z wizytą do matki mieszkającej w Horyńcu-Zdroju. Najprawdopodobniej przyczyną zgonu kobiety było wychłodzenie organizmu, niemniej jednak zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyny śmierci kobiety.

d

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl