horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Ścieżki nordic walking w Horyńcu?

Dziś na deptaku, pojawiły się dwie tablice informacyjne, przedstawiające ścieżki do nordic walking. Na tablicy można znaleźć informację, że projekt powstał dzięki LGD Serce Roztocza, przy dotacji finansowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

oznakowanieKomentarz: mam nadzieję, że ten projekt nie składa się tylko z tych tablic, zazwyczaj tablice w takim przypadku, to najmniej znaczący element. Najważniejszym elementem tras nordic walking są oznakowania tych tras. Gęsto rozsiane oznakowanie, pozwala bezpiecznie podążać trasą, gdzie człowiek nie gubi się, a także ma możliwość zwiedzania okolicy. Na obecną chwilę, w centrum Horyńca takich znaków jak na obrazku obok nie ma. Czekamy na oznakowanie, a także ścieżki z miękkim podłożem. W serwisie społecznościowym nordic walking’owców: www.stacja-zdrowie.pl – możemy zobaczyć jak wygląda przykładowa infrastruktura i plan takich profesjonalnych ścieżek. Warto zaznaczyć, że dla naszych kuracjuszy, profesjonalne ścieżki byłyby hitem i dużą atrakcją. Czekamy na rozwój tej inwestycji.

Aby zobaczyć fotogalerię z tablicami, kliknij TUTAJ

3 Comments

  1. jeżeli o informacje dla turystów chodzi to na horyńcu to tego całe multum jest,a jak co do czego to chodzą takie bidy i z niewidzącymi oczami i pytają, a gdzie tu jest ten sklep,ten z prawdziwego zdarzenia,a gdzie to sanatorium,a gdzie ten wymarzony świat, z ulicy sezamkowej i gdzie ten dancing z muppet show i nordic walking i szlak jana trzeciego i frontu wojennego i jak się to podsumuje,to nie ma gdzie iść z tymi kijami,ze nuda i koniec świata i są tacy co to jednak cenią to sobie i rok w rok tu zjeżdżają i zachwyceni wyjeżdżają,bo tu nuda taka i nuda i nudzić się to jednak trzeba umieć,bo nuda twórcza może być i kreatywna i inspiracja taka i nowe horyzonty jest czas sobie zakonotować na dalsze dni,na dalsze życie ,a gdzie tu adres do normalnego świata znależć i gdzie ta mapa z tym miejscem i może i nie na temat ten komentarz, totalnie nie na temat i tu na to można powiedzieć,że inicjatywa jest very trendy i jak się fachowo z kijaszkami nasz horyniec przeleci to spanie lepsze jest i taki człowiek ,ze jak się umęczy z tym kijami to potem już tylko odpoczynek jakiś uskutecznić by w końcu wypadało,i jak człowiek głowa popracuje to zobaczy,ze na taka harówkę tu ludzie przyjeżdżają i właściwe to zazdrościć im ,czy nie,że w końcu skierowanie dostali i urlop maja,że właściwe to po co im ,że czynny odpoczynek to jednak mordęga jest,a na horyncu to nuda i nuda i z tej nudy to tyle tych tablic teraz mamy,ze bez pół litra nie .. i tu plus taki dla wszelkich przedsięwzięć ,żeby tablice z informacjami stawiać i ścieżki dydaktyczne przyjezdnym robić i nordic walking to jest właśnie to .

  2. Tylko oznakowanie tych punktow niedokladne, tam gdzie powinno byc ‚ppu’ jest cruss i odwrotnie ^^

  3. i tu taka tam sobie maleńka uwaga po uwadze na temat wszelkich tablic,,które jak się im przyjrzeć wartości edukacyjnej nie mają i aż taki w człowieku niekłamany smutek się odzywa,żeby tablice szkoleniowe opracowywać,to trzeba mieć wyobrażnię

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑