horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Horyniec w Timelapsie – najnowsza produkcja braci Kłysewicz

Dzięki portalowi horyniec.info, Pensjonatowi Hetman i Agroturystyce z końmi „Polanka”, powstała niecodzienna produkcja filmowa, promująca naszą horyniecką ziemię. Bracia Kłysewicz, którzy zasłynęli w sieci tetralogią timelapsową: Bieszczady Cztery Pory roku (już około pół miliona wyświetleń!) – tym razem pokazują Horyniec.

6 Comments

  1. Iii tam. prochó nie wymyślili, film też już niejeden był, fajne zdjęcia, strony. I co z tego? W bieszczadach skutek żaden to i tu będzie podobnie albo gorzej ;-). Szkoda czasu a chyba dużo się go marnuje na to?

  2. Chciało by się powiedzieć… żałuję że żyję i cokolwiek robię…

  3. i tu tez warto nieśmiało napomknąć,że sa u nas ludzie,którzy zrobia wszystko azbyśmy zdrowi byli i fachowo wypromują kogo trzeba i możemy spać spokojnie i zdac sie na nasze władze,a my no cóz w pole ,orac ,siać i doglądać bydła

  4. No niezgorsze ale deptak zrobiłbym w drugą stronę by nie było widać wściekłego koloru sklepu na górce brakuje mi drugiej cerkwii w Radrużu o zachodzie słońca, cerkwiska w Dziewięcierzu, jesiennej buczyny w mglistym poranku ,panoramy Chmieli , panoramy znad Moczar.pozd.

  5. i mozna to jeszcze nieśmiało dodać,że pozdrowenie powszechie uzywane w postaci-dzień dobry- to jakby odciagnąć zawleczkę od bomby,a co dopiero taki zestaw zaczepno-obronny w postaci newsów i ciekawostek i tu taki timeplas jeszcze dotego z najnowszą produkcja naszy braci rodem z horynieckiego zdroju i tu mozna zatrzec rece z uciechy i sobie ponauzywać na autorach i przy okazji autorowi bloga łatke doczepić i innym komentującym dopiec i dzień dobry ,a dzien dobry ,no popatrz pań co za czasy,no co za czasy tylko pieniadze i pieniądze i co z ta emeryturką począć i gdzie te groszaki rzucic,ze ledwo no ledwo ledwo i na Radruz to juz zabrakło taśmy ,a o tym panie to az strach mówic,no mówię,że strach mówić,bo taki blog to platforma dezinromacujna jest i w żaden sposób dorozumiec nic nie sposób,a jak sie cos juz dorozumie to potem same niedorozumienia z tego,bo autor mial co innego na mysli i ot ,tak sobie napisał,zemyśłał,że nie trzeba bedzie przepraszać za to,że jeszcze zyje i cos tam sobie ot dla zabicia czasu jakąś myśl rzuci

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑