horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Nowy odcienek ścieżki spacerowej gotowy

Niemal dokładnie rok temu, rozpoczęto prace nad ścieżką spacerową dla kuracjuszy, przy drodze Horyniec-Brusno (kliknij tutaj by zobaczyć news z 2012 roku). Niestety, wtedy prace stanęły w miejscu i parę tygodni temu dopiero, znów je wznowiono.

Teraz mamy 450 metrów ścieżki, prowadzącej od początku lasu po wschodniej stronie drogi, do jego końca, gdzie pokazuje się kawałek pola i można przejść przez drogę, wchodząc na ścieżkę „Za Niwą”.

sciezka

1 Comment

  1. i mozna powiedzieć,że Horyniec pracuje nad swoją atrakcyjnością i wciąż nowe idzie,i tu nowe to i tam nowe tamto,a my wszyscy wciąż tacy sami i patrzymy na to nowe z uśmieszkiem ,bo nikt nie widzi tu nic,żupełnie nic czym można by sie pochwalić i każdy szuka tylko okazji,żeby poszukać dziury w całym i z trumfem ogłosić to światu,a potem ponarzekać na samego siebie ,jaki ten świat ,jaka ta młodzież i jakie to zycie w ogóle marne i wszystko marne i marne pieniądze i marne domy i marne auta i telefony i cała reszta tego dobrobytu,w jakim przyszło nam żyć i ścieżka też marna i jakoś nikt nie umie sie cieszyć tym,co ma i wciąż czeka sie na nowe,zeby ponarzekać,że to nie tak,to wsztstko nie tak i tu mozna się zastanowić,a jak proszę państwa,a jak..

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑