horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Wybory do Rady Powiatu

Rada powiatu to bardzo ważny organ, gdzie mając swojego kandydata, macierzysta gmina, czyli nasz Horyniec, może zyskać więcej dla siebie.  Ze swoistym apelem, a także swoją kandydaturą zwraca się Marek Wiśniewski:

„To jedyna gmina w powiecie, która nie ma swojego przedstawiciela, byleby głosy się znowu nie rozbiły na ogromną ilość kandydatów bo wtedy kolejne 4 lata będziemy zapomniani.”

Marek Wiśniewski: 52 lata, nauczyciel akademicki, wieloletni działacz na rzecz Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej, autor licznych książek i artykułów o regionie. Znany i ceniony konsultant programów radiowych i telewizyjnych poświęconych popularyzacji naszej Małej Ojczyzny. Konsekwentny i skuteczny.

4 Comments

  1. prędzej ręka mi uschnie niż na niego zagłosuje ..

  2. Czarna Mambo, wysnułaś swoją wypowiedź na podstawie analizy umiejętności, kontaktów, predyspozycji, i osiągnięć kandydata, czy na podstawie jakichś osobistych niechęci?

  3. Popieram czarna_mamba . Ten pan jest niebezpieczny zwlaszcza dla ludzi na grzbietach ,których się lansuje . Każdy, kto przystaje z panem ” w „, a zwłaszcza jeśli stanie mu na drodze powinien mieć się na baczności

  4. broniś, tego typu cechy co opisujesz są ideałami dobrego polityka, który nie daje się manipulować, tylko walczy twardo o interes swojej miejscowości. Chcesz kogoś w radzie powiatu, kto siedzi i sadzi w stołek, czekając kiedy się sesja skończy? Polityk musi mieć paskudny charakter, to wojownik, którego wysyła miejscowa społeczność, by walczył z innymi krwiożerczymi bestiami, co ciągną do siebie.
    Dla niego zaszczyt, dla nas wywalczone trofea.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑