horyniec.info

horyniec.info to przyjazny portal informacyjny ziemi Horynieckiej

Wybory do Rady Powiatu

Rada powiatu to bardzo ważny organ, gdzie mając swojego kandydata, macierzysta gmina, czyli nasz Horyniec, może zyskać więcej dla siebie.  Ze swoistym apelem, a także swoją kandydaturą zwraca się Marek Wiśniewski:

„To jedyna gmina w powiecie, która nie ma swojego przedstawiciela, byleby głosy się znowu nie rozbiły na ogromną ilość kandydatów bo wtedy kolejne 4 lata będziemy zapomniani.”

Marek Wiśniewski: 52 lata, nauczyciel akademicki, wieloletni działacz na rzecz Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej, autor licznych książek i artykułów o regionie. Znany i ceniony konsultant programów radiowych i telewizyjnych poświęconych popularyzacji naszej Małej Ojczyzny. Konsekwentny i skuteczny.

4 Comments

  1. prędzej ręka mi uschnie niż na niego zagłosuje ..

  2. Czarna Mambo, wysnułaś swoją wypowiedź na podstawie analizy umiejętności, kontaktów, predyspozycji, i osiągnięć kandydata, czy na podstawie jakichś osobistych niechęci?

  3. Popieram czarna_mamba . Ten pan jest niebezpieczny zwlaszcza dla ludzi na grzbietach ,których się lansuje . Każdy, kto przystaje z panem ” w „, a zwłaszcza jeśli stanie mu na drodze powinien mieć się na baczności

  4. broniś, tego typu cechy co opisujesz są ideałami dobrego polityka, który nie daje się manipulować, tylko walczy twardo o interes swojej miejscowości. Chcesz kogoś w radzie powiatu, kto siedzi i sadzi w stołek, czekając kiedy się sesja skończy? Polityk musi mieć paskudny charakter, to wojownik, którego wysyła miejscowa społeczność, by walczył z innymi krwiożerczymi bestiami, co ciągną do siebie.
    Dla niego zaszczyt, dla nas wywalczone trofea.

Comments are closed.

© 2017 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑