horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Imprezowy weekend

* Dziś w sobotę 17 sierpnia ostatni z serii koncertów Roztoczańskiego Festiwalu Muzycznego. O godzinie 19:00 rozpocznie się koncert biletowany  „Powróćmy jak za dawnych lat” Kameralnej Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej w Horynieckim Teatrze Dworskim.

* W niedzielę od 15:30 początek pikniku rodzinnego „Święto pieroga” w Horyńcu.

* W Cieszanowie od 14:00 w niedzielę także piknik rodzinny przy kąpielisku „Wędrowiec”. Impreza skupiona głównie na atrakcjach dla dzieci.

* Nieopodal Cieszanowa w Gorajcu w niedzielę o 15:00 odpust w malowniczym miejscu przy kaplicy na łąkach, gdzie miało miejsce objawienie Maryjne przed wojnami. Po odpuście od godziny 17:00 biletowana impreza na przeciw cerkwi Gorajeckiej w ośrodku Chutor Gorajec. W planach pokazy filmów krótkometrażowych, multimedialna opowieść o cudzie objawienia w Gorajcu, następnie koncert Horynieckiej Jarzębiny koło godziny 18:00. Po nim ognisko ze wspólnymi śpiewami.

* Na Bihalach gminno-parafialne dożynki – start o godzinie 15:00 przed starą szkołą.

1 Comment

  1. i,że lubimy się chwalić,że u nas taka impreza i taka też to impreza była ,a wtedy ,no to dopiero się działo na takiej imprezie i,że właściwie to wszystko ,żeby mieć wyniki w realizacji planu imprezowego w rozdzielniku imprezowym,bo jak kto zmęczony po pracy to,żeby odpocząć szuka ciszy i tylko cisza doładuje nam akumulatory po pracy i tu odzywa się przewrotna natura człowieka,który nie wie co to ciężka praca i wali na imprezkę,zeby sie wykończyć do nieprzytomnośći czym popadnie i tu każdy w domyśle wię czym sie kończy dobra impreska i niech sie dzieciaki podszkolą,jak sie należy umieć zaimezostegować

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑