Zbliżają się mistrzostwa Europy w grze umysłowej, która w Horyńcu ma już wybitne sukcesy. Śmiało można powiedzieć, że warcabiści z klubu LKS „Unia” są synonimem sukcesu, a działacze klubu, to wzór do naśladowania dla innych organizacji klubowych.

Zawodnicy Klubu Warcabowego „UNIA” w Horyńcu-Zdroju wyjeżdżający na Mistrzostwa: Natalia Zaborniak, Klaudia Zaborniak, Sylwia Krzyśkowska, Wojtek Wołczak, Wiktor Nesterak, Jakub Gazda oraz opiekunowie: Jerzy Zaborniak i Mariusz Gazda. Mistrzostwa odbędą się w dniach 01.08.2013 r. – 07.08.2013 r. w Bielawie (woj. Dolnośląskie).

Wyjazd jest możliwy dzięki sponsorom tj.: Firma remontowo-budowlana „OL-REM” z Rzeszowa, radny powiatu lubaczowskiego Wiśniewski Marek, gospodarstwo agroturystyczne „WIŚNIOWA GÓRKA” w Świdnicy, Koło Łowieckie „Sokolik” w Horyńcu-Zdroju, Uzdrowisko w Horyńcu-Zdroju, Apteka Prywatna Jolanta Szwed, Grzegorz Drozd Apteka MEDICA, Firma Ubezpieczeniowa Marta i Marek Pachołek oraz Wójt Gminy Horyniec-Zdój Ryszard Urban. Klub bardzo dziękuje sponsorom.

warcaby lks unia

info: LKS „Unia” Horyniec-Zdrój