Jubileusz 35 lecia istnienia LKSu -Zdrój Horyniec za nami, zobacz fotogalerię ze zdjęciami, klikając TUTAJ. Tymczasem tak pisze o tej imprezie portal nowiny24.pl:

Drużyna seniorów grając głownie na poziomie A klasy, ma w swojej historii udział w finale pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław w 2003 roku oraz dwukrotnie zdobyty puchar za pierwsze miejsce w Lubaczowskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej (rok 2001 i 2003). Wcześniej, bo w 1998 roku grupa młodych piłkarzy z rocznika 1985 zajęła wysokie 7. miejsce w kraju, w ramach mistrzostw szkół podstawowych w mini piłce nożnej.

Stadion w Horyńcu, gdy został oddany do użytku, był najnowocześniejszym obiektem sportowym w powiecie i jeden z najlepszych w województwie.

Okazją do wspominania tych i innych sukcesów będą obchody 35-lecia istnienia klubu. W programie znalazł się mecz oldbojów LKS Zdrój Horyniec – Reszta pow. lubaczowskiego oraz pojedynek juniorów z ukraińskim zespołem Skała Morszyn. Nie zabraknie występów artystycznych oraz zabawy przy muzyce. Będzie także możliwość rozegrania meczu warcabowego z zawodnikami LKS Unia Horyniec – Zdrój.