Strzelcy – Zdrój: Nisztuk 32’, Puk 43’, Haliniak 60’, Urban M. 87’

Skład – Zdrój: Rogowski Waldemar, Haliniak Grzegorz, Rogowski Łukasz, Żukowicz Mateusz, Maksymiec Paweł (Nazarko Przemysław 65min), Rogowski Sebastian, Nisztuk Michał, Puk Mirosław, Maksymiec Tomasz, Urban Marcin, Rebuś Mariusz (Haliniak Marcin 75 min)

zobacz galerię zdjęć ze spotkania autorstwa „etatowego fotografa LKSu” Pawła Maksymca TUTAJ

lks

Długo przyszło nam czekać na pierwsze zwycięstwo Zdroju tej wiosny, w końcu nadeszło w spotkaniu z drużyną z Dachnowa. Pierwsza połowa była wyrównana, Ursus próbował wykorzystać sprzyjający wiatr i silnie świecące słońce, jednak nie przyniosło to żadnego efektu. Nasi zawodnicy tego dnia byli wyjątkowo skuteczni dobrze zachowując się w polu karnym przeciwnika i wyprowadzając Zdrój na prowadzenie 2:0 do przerwy po bramkach Nisztuka i Puka. W drugiej prowadzenie podwyższył Haliniak, umieszczając piłkę w siatce głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Zdrój. Po tej bramce nasi zawodnicy nieco się rozluźnili, w 70 minucie w polu karnym faulował Nazarko, po czym sędzia podyktował rzut karny dla Dachnowa, ci skutecznie go wykonali i zdobyli kontaktową bramkę. Pięć minut później Ursus znów skutecznie zaatakował i doprowadził do stanu 3:2, nadal próbując wyrównać stan spotkania. Jednak zawodnicy Zdroju się obudzili i przekreślili szanse Ursusa na choćby punkt w tym meczu strzelając bramkę na 4:2 w końcówce spotkania. W następnej kolejce Zdrój zmierzy się w bardzo ważnym i trudnym spotkaniu z Huraganem Basznia Dolna w Dachnowie, wygrana pozwoli przeskoczyć drużynę z Baszni w tabeli i zacząć odrabiać straty do Santosu.

źródło: fanpage LKS Zdrój Horyniec