horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Koniec serialu z Uzdrowiskiem Horyniec – nowy minister nie pozwala na prywatyzację

Jak możemy przeczytać na stronie Ministerstwa Skarbu: W dniu 7 maja 2013 r. Minister Skarbu Państwa podjął decyzję w sprawie zamknięcia bez rozstrzygnięcia prowadzonego w trybie negocjacji na podstawie publicznego  zaproszenia procesu prywatyzacji spółki Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. z siedzibą w Horyńcu – Zdroju.

uzdrowisko horyniec

Zgodnie z zapowiedziami Marszałka województwa, jest on gotowy do przejęcia Uzdrowiska. Czekamy na dalsze rozwiązania.

www.msp.gov.pl

6 Comments

  1. Ludzie – kupujcie bilety do uk, niemczech, albo szwecji – jeśli ******** to przejmie Horyniec padnie, swój swojego popcha, pracę dadzą ‚zajezdnym’ może tylko sprzątaczki i robole co okładają borowiną pozostaną tutejsi… i do tego każdy zna ‚niezgodność’ myślenia wójta z psl-em… nie wspomnę już że wiadomo kto zostanie prezesem 😀 strach – blady strach, spadł na Uzdrowisko!

  2. Musiałem zagwiazdkować pewien wyraz. Co do bladego strachu to nie sądzę, że na wszystkich blady strach padnie, jak zawsze będzie to pewna grupka. Gorzej na pewno już nie będzie.

  3. hor nam tu sugeruje,że ta komunalizacja to prywatyzacja i wieszczy personalne zawirowanie i koniec ery ciepłych posadek i prezesa z ambicjami a mnie się widzi,że ambitnego prezesa to już mamy i gadżety z ambicjami przypodobania się temu i owemu,a w powietrzu wciąż zapach zgniłych jaj i nie pomaga zamykanie drzwi do pijalni i tu pytanie ,co z tym zapachem zrobi nowy prezes i pewnie nic,bo to wizytówka zdroju-pijalnia z wodą siarkową i z zapachem unikalnym na skalę polskich uzdrowisk

  4. Zastanawiam się kim Ty jesteś ,, hor ‚ ?, skoro nazywasz ludzi , którzy pracują ciężko na utrzymanie rodziny , ,, robolami ”. Ogarnij się człowieku.

  5. Jak przejmnie marszałek to będzie tak samo jak w samym urzędzie jego no chyba że i tu wroczą służby odpowiednie tak jak do urzędu nic dobrego to dla uzdrowiska .,nie o taką reklame nam chyba chodzi

  6. Akurat obecny marszałek zostanie niedługo odwołany, więc nie ma to już większego znaczenia

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑