horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Akcja „Wybieraj Świadomie”

Na czas wyborów strona www.horyniec.info stanie się także miejscem gdzie będzie można odnaleźć informacje dotyczące poszczególnych kandydatów na wójta (zakładki w powyższym menu) oraz spis kandydatów na radnych gminy i radnych do powiatu.

Przedstawiając bardziej szczegółowe informacje i sylwetki startujących, będziemy mieć możliwość dokładniejszego zapoznania się z kandydatami i podjęcie świadomego wyboru, na podstawie zaznajomienia się z poglądami kandydujących i ich programami wyborczymi. Pojawią się newsy o spotkaniach wyborczych, oraz o każdym przejawie działalności kandydatów.

Zachęcam także szefów sztabów wyborczych do kontaktu ze mną mailowo: grzegorzleslaw@gmail.com – dzięki temu będzie istniała możliwość opublikowania programów, sylwetek i działań, jakie będzie podejmował kandydat.

Serwis horyniec.info jest projektem społecznym, bezpartyjnym, nienakierowanym na korzyści finansowe. Wszelkie ogłoszenia będą i są bezpłatne, z panującą zasadą równego dostępu dla każdego komitetu.


2 Comments

  1. proponuję dodać wykształcenie do wszystkich Lewientowicz – matematyczno-informatyczne, Serkis – geodezja, Stasicki – inżynieria żywności

  2. Informacje będą niedługo uzupełnione…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑