horyniec.info

horyniec.info to przyjazny portal informacyjny ziemi Horynieckiej

Akcja „Wybieraj Świadomie”

Na czas wyborów strona www.horyniec.info stanie się także miejscem gdzie będzie można odnaleźć informacje dotyczące poszczególnych kandydatów na wójta (zakładki w powyższym menu) oraz spis kandydatów na radnych gminy i radnych do powiatu.

Przedstawiając bardziej szczegółowe informacje i sylwetki startujących, będziemy mieć możliwość dokładniejszego zapoznania się z kandydatami i podjęcie świadomego wyboru, na podstawie zaznajomienia się z poglądami kandydujących i ich programami wyborczymi. Pojawią się newsy o spotkaniach wyborczych, oraz o każdym przejawie działalności kandydatów.

Zachęcam także szefów sztabów wyborczych do kontaktu ze mną mailowo: grzegorzleslaw@gmail.com – dzięki temu będzie istniała możliwość opublikowania programów, sylwetek i działań, jakie będzie podejmował kandydat.

Serwis horyniec.info jest projektem społecznym, bezpartyjnym, nienakierowanym na korzyści finansowe. Wszelkie ogłoszenia będą i są bezpłatne, z panującą zasadą równego dostępu dla każdego komitetu.


2 Comments

  1. proponuję dodać wykształcenie do wszystkich Lewientowicz – matematyczno-informatyczne, Serkis – geodezja, Stasicki – inżynieria żywności

  2. Informacje będą niedługo uzupełnione…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑