horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Z opóźnieniem, ale wreszcie jest, program majówki Horynieckiej w Dzielnicy Uzdrowiskowej

Pierwsza informacja o majówce w Horyńcu organizowana przez inne podmioty niż samorząd, ukazuje się dopiero dziś w niedzielę, bowiem do ostatniej chwili trwały rozmowy z różnymi instytucjami, mające na celu zapewnić nową formę rozrywki w Horyńcu. Celem byli szczególnie goście Horyńca, czyli kuracjusze i turyści, oraz mieszkańcy Horyńca. Ostatecznie pensjonat Hubertus, usytuowany w Dzielnicy Uzdrowiskowej, naszego Horynieckiego Uzdrowiska, zgodził się przyjąć rolę gospodarza i oto co udało się w tym czasie zaplanować:

Majówka 2013 przy pensjonacie Hubertus

Bez tytułu

1 maja 2013 (środa) – wstęp wolny

14:30 – 17:00 TERENOTERAPIA POŁĄCZONA Z PLENEREM FOTOGRAFICZNYM
Specjalnie wytyczona trasa po bocznych drogach Horyńca, z przewodnikiem i przystankami zawierającymi fotogeniczne obiekty i miejsca. Plener dla tych, co chcą połączyć spacer z fotografią (osoby tylko z aparatami, liczba miejsc limitowana). Zapisy chętnych osób prowadzone będą przez obsługę Pensjonatu Hubertus i zakończą się 30.04.2013

19:00 – 19:40 RECITAL JAZZOWY JUSTYNY ZUBY
Wystąpi i zaprezentuje swój talent wokalny Justyna Zuba z zespołem. Mieszkanka Horyńca Zdroju, zdobywczyni I miejsca w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Na skrzydłach muzyki”.

20:00 – 22:00 ROZTOCZAŃSKIE KINO OBJAZDOWE – główna atrakcja, organizowana przez Stowarzyszenie Folkowisko

cropped-baner

Filmy promujące ziemię horyniecką i Roztocze, oraz wyświetlanie filmu dokumentalnego. Niedługo więcej szczegółów. Kino organizowane jest przez Stowarzyszenie Folkowisko w ramach „Dnia Swobody” – w każdej miejscowości inne filmy i finał w Gorajcu z dodatkowymi atrakcjami! – szukaj szczegółów na stronie: www.folkowisko.gorajec.info

2 maja 2013 (czwartek) z biletami wstępu 5 zł

18:00 – 22:00 DANCING
Zabawa na świeżym powietrzu przy muzyce zespołu „RIVER BAND”, bogatym wyborze alkoholi oraz otwarcie nowego sezonu grillowego. Bilety będzie można zakupić wcześniej w Pensjonacie Hubertus lub bezpośrednio przy wejściu w dniu imprezy.

3 maja 2013 (piątek) – cena wstępu na obiekt 8 zł

13:00 – 22:00 PIKNIK MAJOWY Zabawa na świeżym powietrzu przy muzyce zespołu River Band, otwarcie nowego sezonu grillowego z bogatym wyborem alkoholi i wyśmienitym jedzeniu, to jest to co potrzebujecie Państwo aby odpocząć od codzienności. Zapewniamy ciekawy blok programowy dla dzieci: miasteczko rozrywki wyposażone w zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, malowanie tatuaży, malowanie włosów, wata cukrowa i popcorn.

18:30 – 22:00 DISCO LATA 80, 90 ORAZ WSPÓŁCZESNE HITY

Zabawa muzyczna przy zespole River Band

Zabawa „Jaka to melodia!”

Bilety będzie można zakupić wcześniej w Pensjonacie Hubertus lub bezpośrednio przy wejściu w dniu imprezy.

Organizatorzy: Pensjonat Hubertus, Zespół River Band, Stowarzyszenie Folkowisko (kino objazdowe) i info medialne – horyniec.info

4 maja zapraszamy do Gorajca, tam: świętujemy Dzień Swobody – z okazyi nadania wolności maja 1848 roku – (wstęp wolny)

Jeżeli będzie odpowiednia ilość chętnych, będzie można dojechać autokarem do Gorajca: Zapisy oraz sprzedaż biletów będzie prowadzona przez obsługę Pensjonatu Hubertus i zakończona 30.04.2013. Cena biletu 16 zł. Zbiórka i wyjazd autokaru z pod Pensjonatu Hubertus o godzinie 15:30 – powrót o uzgodnionej z uczestnikami godzinie.

Program:

(Zwiedzanie okolicy, cerkwi, historia działań UPA w Gorajcu oraz inne ciekawostki dla przyjezdnych autokarem)

Ruszamy o 17:00 z Grą Wiejską z placu Chutoru Gorajec (na przeciw cerkwi). Jeśli uczestnicy Gry staną na wysokości zadania każdy z nich zostanie ogłoszony wolnym człowiekiem. Gdy wróci pochód wolnych ludzi zapraszamy na Roztoczańskie Kino Objazdowe.

Następnie wystąpi młoda wokalistka z Tomaszowa Lubelskiego Martyna Zaleska z programem „Moje wędrowanie”.

Na koniec dla najbardziej zabawowych Wolnych ludzi – Tańce Gramofonowe. Stare tanga, rytmy cygańskie, łemkowskie, huculskie i bałkańskie ze starej płyty.

http://folkowisko.gorajec.info

5 Comments

  1. szykuje sie fajna imreza;) oby bylo jak najwięcej osób:) Wójt nie ma w tym udzialu to bedzie dobrze a gra najlepszy zespół w powiecie:)

  2. Żeby tylko pogoda dopisała, żeby tylko pogoda dopisała, żeby tylko pogoda dopisała… 😉

  3. a gmina niech śpi ! wypłate wzięli i niech czekają na następną

  4. Coś tam robi gmina ale to trochę mało interesujące i nikt nie wie co…

  5. no i może w końcu skończą się narzekania,hehe,bo program jest bahaty

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑