Blamaż na własnym boisku z Juwenią!

Sensacyjnie zakończyło się niedzielne spotkanie wicelidera lubaczowskiej A-klasy z ostatnią drużyną w tabeli: Zdrój Horyniec 0:1 Juwenia Cieszanów (bramka w 75 min.)

zdr

Spotkanie, które miało być tylko spacerkiem dla drużyny Zdroju, zakończyło się niespodziewaną porażką. Od samego początku spotkania, zawodnicy Zdroju mieli ogromną przewagę w posiadaniu piłki, prowadzili grę tylko na połowie drużyny z Cieszanowa, jednak nie przynosiło to wymiernych efektów w postaci strzelonej bramki. Juwenia ograniczała się tylko do wybijania piłki przed siebie, licząc na to że obrońcy z Horyńca popełnią jakiś błąd. W pierwszej połowie znakomitą sytuację na strzelenie bramki miał Maksymiec, jednak jego strzał poszybował tuż nad poprzeczką. Zdrój nie miał pomysłu na rozmontowanie obrony Juwenii, gra była szarpana, bez pomysłu, dodatkowo Juwenia nie ułatwiała gry, wybijając piłkę przy każdym kontakcie z nią. Początek drugiej połowy także wyglądał jak w pierwszej części, Zdrój próbował strzelić bramkę, a zawodnicy z Cieszanowa ograniczali się tylko do wybijania piłki. Na kwadrans przed końcem spotkania, jedno z takich wybić lksprzyniosło efekt, obrońca Zdroju popełnił błąd który wykorzystał napastnik Juweni strzelając bramkę na 1:0. Skład LKS Zdrój: W. Rogowski, Ł. Rogowski, Puk, S. Rogowski, Maksymiec, Kazik, Żuk, Marcin Urban, Kłos, R. Urban, Tryniecki – źródło: Fan Page LKS Zdrój Horyniec, zobacz też fotogalerię z meczu LKSu autorstwa Pawła Maksymca – TUTAJ