horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Promują Bieszczady, ale na Horyniec też przyjdzie pora

Bracia Kłysewicz z Horyńca, kręcąc swoje filmy poklatkowe o Bieszczadach ściągnęli na siebie uwagę nie tylko mediów internetowych. Dziś w Teleexpressie w około 8 minucie była migawka z zimowym filmem. Natomiast w TVP Rzeszów, około 16stej minuty wywiad i urywki filmu. Materiału z teleexpressu szukajcie TUTAJ lub na obrazku poniżej, tak samo materiał z TVP Rzeszów: TUTAJ lub klikając na jeden z obrazków poniżej:

tvprze teleekspre

Weekend majowy szykuje się w Horyńcu bardzo ciekawie, zawita do nas Roztoczańskie kino objazdowe, które organizuje Stowarzyszenie Folkowisko. Oprócz filmów dokumentalnych, zobaczyć będziemy mogli filmy promocyjne Horyńca i okolic, oraz Roztocza. Podczas projekcji 1 maja w Horyńcu, planowana jest premiera niezwykłego filmu o Horyńcu. Więcej szczegółów niedługo. Tymczasem przypominamy zimowe Bieszczady okiem braci Kłysewicz:

5 Comments

  1. mieszkaniec Horyńca

    25 marca 2013 at 18:48

    oni nie sa z horynca przeciez

  2. niestety są z Horyńca

  3. niestety? to jesteś kolega czy nie?

  4. Niestety dla komentującego bo się myli

  5. No i co z tego jaki obiekt wybiera ktoś do fotografii? To własny wybór fotografa – czy to amatora czy zawodowca; wszelkie uwagi powinny dotyczyć tylko i wyłącznie aspektów technicznych filmów czy zdjęć.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑