horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Jednak będziemy mieć łączenie szkół

Radni podjęli dziś decyzję odnośnie łączenia szkół. Jeżeli kurator oświaty wyrazi zgodę na takie rozwiązanie organizacyjne, Horyniec od nowego roku szkolnego może mieć już zespół szkół. Zapowiadają się spore zmiany w Horynieckim szkolnictwie.

21 Comments

 1. i gitara!

 2. tak może i jest to dobrym rozwiązaniem, ale jak czują się uczniowie gimnazjum. niektórzy z uczniów na prawdę, nie chcą łączenia. dyskoteki które były fantastyczne, trwające nawet do 21:30 zmienią się w zabawy z dziećmi do 19:00 albo 20:00. jednak że nauczyciele oraz dyrektor gimnazjum pozwolili nosić telefony, ale w podstawówce nie wolno nosić, większości się to nie podoba . uczniom gimnazjum do gustu nie przypadł regulamin szkoły, zabraniający wielu rzeczy, które w gimnazjum są dozwolone np. malowanie paznokci. jest nam nie zmiernie miło że mamy ZS w Horyńcu, ale co z zabawami . ? przecież każdy wie że w gimnazjum są lepsze obiady (nie chcę obrazić kucharek ze SP ) ale.. chociaż prosimy by dyskoteki były takie jak wcześniej, telefony mogły nosić klasy gimnazjalne. wiemy że to nie koncert życzeń ale przecież nikt nam tego nie zabroni, przecież mamy do wyboru inne szkoły .

 3. TAK TAK .. WY SE TAK CHCECIE … JA TAM WOLAŁABYM JAK JEST TERAZ .. SZCZERZE .. BĘDZIE CHŁOPAK Z 3 GIMNAZJUM I MAŁE DZIECKO Z 1 PODSTAWÓWKI .. ZA SPRAWIEDLIWE TO TO NIE JEST . BO NIE LEPIEJ ŻEBY ZOSTAŁO JAK JEST .. TERAZ SZÓSTE KLASY MAJĄ NIE PRZEJŚĆ JUŻ DO GIMNAZJUM TYLKO ZOSTAĆ JUŻ W PODSTAWÓWCE .. ALE PO CO ? MAJĄ BYĆ RÓŻNE ZAKAZY .. JA TAM CHCIAŁABYM ŻEBY ZOSTAŁO .. ALE JAK TU RYWALIZOWAĆ Z TAKIMI .. I CO NIBY ZROBIĆ ? -,- .. LUDZIE .. JA WAS NIE OGARNIAM .. WSZYSTKIM JEST DOBRZE TERAZ JAK JEST .. DLACZEGO TO ZMIENIAĆ ?

 4. Pocisło was -,-

 5. I po co nam too ?? Było dobrze ale jak zwykle umicie wszystko Zwalić !? Horyniec schodzi na psy… -,-

 6. uczen gimnazjum

  24 marca 2013 at 20:09

  No chyb a sobie teraz jaja robia , no i jak to sobie wyobrażają. -.- jak ktos wspominal HZ schodzi na psy..
  !! -.-

 7. To jak to łączenie ma niby wyglądać? Gmina niby już dopięła na ostatni guziczek budowę łącznika z gimnazjum do hali, więc można sobie pomyśleć, że łączenie może wyglądać w taki sposób, że po prostu kadra nauczycielska się połączy, dyrektor będzie nowy, stołówka wspólna, a gimnazjaliści i uczniowie podstawówki tak czy siak będą oddzieleni budynkami? Czy może jednak uczniowie gimnazjum będą przeniesieni do budynku podstawówki…? Tylko ja nie wiem o co tu chodzi? Może ktoś mnie oświeci?

 8. Chodzi o to że im sie nudzi i nie mają co spuć wiec czepili sie Gimnazjum i Podstawówki Było dobrze ale nieee…!! bo im sie nudzii -,-

 9. Grzegorz

  24 marca 2013 at 22:16

  Jeżeli dyrektorem zostanie jeden z obecnych, to pewnie wielkich zmian nie będzie, jeżeli wpadnie nowa osoba, to zrobi pewnie „niezłą reformę”

 10. BRAWO RADNI MYŚLICIE ŻE ŁĄCZENIE SZKÓŁ DA WOM GŁOSY NA NASTĘPNĄ KADENCJE A CO Z OBIETNICĄ TWORZENIA NOWYCH MIEJSC PRACY.SŁYSZAŁAM ZE KTOŚ TU NIE CHCE ZAWIEŚĆ SWOICH WYBORCÓW

 11. pierwsza tak logiczna i odważna decyzja rady tej kadencji. GRATULACJE,

 12. To już dawno powinni zrobić nie ma co sztucznie miejsc pracy podwójnie utrzymywać jak było za komuny

 13. RACJA ZE NIEMA CO SZTUCZNIE MIEJSC PRACY UTRZYMYWAĆ WIĘC DLACZEGO GMINA TO ROBI ? DLACZEGO NIE ZWOLNILI PANA Ł.I JEGO ŚWITY

 14. dobra tak jak ktoś wspomniał „Horyniec schodzi na psy” zgodzę się. chociaż te komentarze nic nie dadzą, to większość uczniów gimnazjum protestuje temu. wy nie wiecie co czują klasy 6 oraz gimnazjum. nikt nie chce łączenia? niby po co jest to nam potrzebne ? wszyscy chcą się rozwijać w środowisku takim jak inni . to co że wy macie wymysły typu ” ZS w Horyńcu” .. pomyślcie o innych . ile osób może was za to znienawidzić, nie dziwie się. robicie wszystko na przekrój nam . tego chcecie ? na prawde ? tego ? to świetnie udało wam się. szczerze, można rzec że większość radnych, przejmuje się tylko sb, bo zaden uczeń nie chce łączenia szkoły. i tyle mam do powiedzenia na ten temat -.-

 15. mieszkaniec Horyńca

  25 marca 2013 at 18:53

  i bardzo dobrze! robic porzadek po co dwa etaty dyrektora skoro moze to ogarnac jeden:)

 16. No to już wiemy kto nie zostanie radnym w następnej kadencji. Stadko osiołków robiących wszystko pod dyktando wójta (pewnie mają w tym jakiś swój interes).

 17. jaki porządek . chyba większy bałagan. a kto ci powiedział ,że bedzie jeden dyrektor, gdzie tak jest zapisane. Ktoś szykuje stanowisko panu który stracił pracę ;(( administracja musi sie rozwijać

 18. Moda na „Zespoły” – to następny trend to „ZESPOŁY GMIN” – kiedy likwidujemy mało dochodową Gminę Horyniec – Zdrój, na rzecz rozwojowej Gminy Lubaczów, Narol i Cieszanów. Patrząc przez pryzmat oszczędności to rewelacyjny pomysł!! Pozdrawiam sympatyków Horyńca!

 19. dobry pomysł jestem za jak szaleć to szaleć

 20. JEŚLI SZKOŁY POŁĄCZĄ .. PÓŁ MOJEJ KLASY PRZENIESIE SIĘ DO LUBACZOWA .. TO BYŁA OBIETNICA KLASOWA.. JA NA 100% JEŚLI SZKOŁY POŁĄCZĄ.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑