Możemy już oglądać najnowsze dzieło, pochodzących z Horyńca braci Kłysewicz. Są to Bieszczady w zimowej scenerii. Poklatkowe filmy Kłysewiczów, cieszą się sporą popularnością. Są obecnie najlepszą reklamą Bieszczadów w sieci. Cały czas czekamy na zapowiadany film w technice poklatkowej Horyńca. Według zapowiedzi, będzie to perełka, poprzedzona odpowiednią kampanią promocyjną.

Tymczasem już 23 marca, o godzinie 18:00 w Rzeszowie, niezwykły pokaz w kinie Zorza. Zobaczymy tam na dużym ekranie filmy braci Kłysewicz. Będzie to też spotkanie pasjonatów Bieszczadów, a także fotografów. Jeżeli ktoś zechciałby się dostać na tę projekcję, można zgłosić swój udział. Szczegóły pod tym obrazkiem, po wciśnięciu odnośnika „Kontynuuj”

Zapowiedz

Już 23 marca o godzinie 18:00 w Kinie ZORZA w Rzeszowie odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu BIZNESiSTYL.pl „Na Żywo”. Tym razem gośćmi spotkania będą bracia – Marcin i Krystian Kłysewicz, którzy wspólnie tworzą projekt Bieszczady Timelapse.

Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, by dwa filmy o Bieszczadach: „Bieszczady Lato 2012 w 38 godzin” i Bieszczady Jesienią. „Kolorowe Szlaki” autorstwa braci Kłysewiczów obejrzało w Internecie ponad 300 tys. osób. Kolejna pora roku – zima w Bieszczadach, okiem utalentowanego duetu rodzinnego już 9 marca ujrzy światło dzienne.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wszystkie trzy odcinki bieszczadzkiej opowieści, choć najbardziej wyczekiwana jest oczywiście kinowa premiera filmu Bieszczady Zimą „Baśniowa Kraina”. Wschód słońca sfotografowany z Bukowego Berda i Rozsypańca, w środku zimy, przy pięknej pogodzie, to nie tak oczywisty obraz, który na małym ekranie zobaczą tysiące fanów filmów Kłysewiczów, a na wielkim ekranie także uczestnicy BIZNESiSTYL.pl „Na Żywo”. Najważniejszym jednak punktem spotkania będzie możliwość rozmowy na żywo z samymi twórcami filmów o Bieszczadach.

Każdy z uczestników spotkania będzie mógł zadać braciom pytania, wysłuchać ciekawych wspomnień i poznać plany utalentowanego duetu na  przyszłość.
To niepowtarzalna okazja spotkania z ludźmi, którzy swój wolny czas poświęcają pasji fotografowania, a której rezultaty zachwycają tysiące osób w Polsce, nierzadko na świecie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zgłoszenia, wysłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres nazywo@biznesistyl.pl lub poprzez formularz internetowy (https://biznesistyl-nazywo.konfeo.com).

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na FB, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi spotkania (www.facebook.com/events/279797982150436)