lubaszenko biesiada

Dotychczas, piątek był na Biesiadzie dniem specjalnym. Po pokazach dla publiczności, była dość długa przerwa, kiedy to wiele osób szło do miejscowych „kawiarni”. Tam odpoczywali po przedstawieniach, dzieląc się wrażeniami, czekali na pokaz swoich umiejętności aktorskich gwiazdy biesiady. Późnym wieczorem, widownia wypychała się po brzegi i dostawała danie główne biesiady! Warto podkreślić wykrzyknikiem „danie główne”, gdyż w dawnych czasach, gdy dziennikarze mieli więcej polotu w swoich felietonach, tak właśnie określali Horynieckie spektakle. 34 Biesiada Teatralna, musi się bez takiego dania obejść. Za to w sobotę, czekamy na szczególny finał przeglądu, zespoły, które się zaprezentują, rokują bardzo wysoki poziom. Może uda się i zobaczymy na pokazach, o 19:30 Teatr Ecce Homo i Teatr MOMO?

Dzisiaj, fotoreportaż Pawła Maksymca z drugiego dnia biesiady, na jego profilu fb do pooglądania. Można go zobaczyć klikając TUTAJ, lub na powyższe zdjęcie z Edwardem Lubaszenko.

Dla tych, którzy chcą poczytać o piątkowych spektaklach wyselekcjonowanych dla publiczności, szeroka relacja na stronie: www.biesiada.horyniec.info

fot: Paweł Maksymiec