Zumba w Horyńcu, czyli taniec i aerobik w jednym, inspirowany rytmem latynoskim

Już 16.02.2013 w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju o godz 15:00 pierwsze zajęcia z Zumby. Pierwszy raz, dla poznania zalet tej formy fitnessu, wstęp wolny. Fitness Klub Batuka zaprasza na zajęcia, niedługo więcej informacji.

zumba

ZUMBA – to wyjątkowa forma ruchu, zainspirowana latynoskimi rytmami – fuzja tańca i aerobiku. Beto Perez, twórca Zumby, zmodyfikował kroki popularnych tańców jak cumbia, salsa, merengue czy reggaeton, w taki sposób, by każdy mógł się włączyć do zabawy. To nowatorski, niezwykle dynamiczny, energetyczny i skuteczny program taneczno-fitnessowy, łączący trening cardio z podstawowymi krokami tańców latynowskich. Tajemnicą i fenomenem ZUMBY jest to, że pozwala uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i schudnąć. Kroki i układy są tak przemyślane, aby każdy – niezależnie od wieku, płci, tuszy czy zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitness’ie – mógł kształtować sylwetkę w atmosferze dobrej zabawy.

17 odpowiedzi do “Zumba w Horyńcu, czyli taniec i aerobik w jednym, inspirowany rytmem latynoskim”

 1. znaczy a co z Sawą,bo z tego co wszystkim wiadomo to właśnie tam są zajęcia tej hehe powiedzmy zombi

 2. Grzegorzu, czy to ty grałes kiedys w horynieckim zespole muzycznym?

 3. Moze talentów nie przejawiałeś, ale probowales swoich sił w zespole. Szkoda, ze się rozpadł

 4. Weź mi przypomnij, bo widać mam luki w pamięci… jedyną styczność (wykonawczą) z muzyką jaką miałem, to jako dziecko na cymbałkach w podstawówce

 5. Nie wiem po co taki raban. Wielokrotnie w artykułach, które tego wymagały, przedstawiałem się na stronie, jak w tym o Biesiadzie. Piszę też czasem w Echach Roztocza, i Gazecie Horynieckiej, oraz na dużej ilości innych stronach internetowych. Jestem czasem zapraszany na różne imprezy w regionie, które ktoś chce utrwalić, czy nagłośnić.

  Poza tym, jak już wspominałem, jeżeli ktoś jest czegoś ciekawy, to proszę o kontakt, mailowy, gg, czy nawet facebookowy – w bloku po lewej znajdziemy kontakt. TO nie miejsce na personalne podchody. Głodnych informacji zapraszam na stronę grupy turystycznej w której działam: http://or-bad.horyniec.info

 6. W końcu się wydało, że Grzegorz to nie Grzegorz W. tylko ten masażysta Ciećka.Wszystkich oszukał ha,ha,ha,ha


  (komentarz admina: warto pisać poprawnie nazwisko, zyskamy tym sympatię innych)

 7. Dopiero się zorientowałem – Obserwatorze chodzi ci o zespół Elvis – nie rozpadł się, działa nadal: http://www.elvis.horyniec.net

  Jak oni grali w latach 90tych, to ja do podstawówki chodziłem i na cymbałkach grałem. Do tego zespołu należał nasz obecny wójt swego czasu.

  W Horyńcu to ja się raczej udzielałem wokalnie, ale jako lektor kościelny, będąc ministrantem.

  Wymijając też inne rzeczy, do PSLu nigdy nie należałem, ani do Stowarzyszenia Przyjaciół ziemi Horynieckiej. To że piszę tu i ówdzie artykuły, szczególnie z dziedziny turystyki i historii, nie oznacza, że mam drugi mózg za plecami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.