horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

W nowym numerze Echa Roztocza m.in. Kapliczka na Moczarach, oraz unikalny artykuł o sekretach masażu uzdrowiskowego

echa roztoczaNajnowszy numer Ech Roztocza już w sprzedaży. Numer jak zwykle ciekawy, ale tym razem szczególnie. Z artykułu o tytule „Kapliczka z basenem”, dowiemy się, dlaczego teren przy linii granicy, od Radruża po Siedliska zasługuje na miano głównej osi atrakcji Roztocza. Szczególnie, że w naszej Horynieckiej gminie leży większość tego terenu.

Drugim artykułem, jest pierwszy z serii nawiązujących do leczenia uzdrowiskowego. Poznamy w nim zarys takiego leczenia i sekrety masażu. Artykuł odkrywa niekoniecznie tajniki masażu dla masażystów, ale dla pacjentów. Artykuł ten obala różne mity związane z masażem i tłumaczy w prosty sposób, jak działa ten zabieg. Dowiemy się też, czym się różni tak zwany masaż uzdrowiskowy, od masażu zwykłego.

Dodatkowo ciekawe relacje z ziemi lubaczowskiej, oraz z innych sąsiadujących powiatów Roztocza.

5 Comments

  1. muzyka,co nam w duszy gra można zapytać i gdzie ta właściwa harmonia i wydzwięk.I gdy się idzie do kapliczki,to na co czekamy,jakiej melodii potrzeba duszy,żeby usłyszeć siebie i,że dzwięk wody,czasami wystarczy dzwięk spadającego śniegu z gałęzi a czasami trzeba usłyszeć przerażliwy wiatr zza drzwi,a muzyka,co z muzyką zapytamy-usłyszeć w ciszy muzykę,która układa się w harmoniczny ciąg dzięków i,że deszcz potrafi skooponować całą symfonię dzwięków i woda ,to cała symfonia duszy,które grają kolrami współgrającymi z nimi dzwiękami i,że niektórzy widzieli kolorowe fotanny wody i,że można na nie patrzeć i patrzeć

  2. Jedni szukają melodii, inni chcą ciszy 🙂

  3. a reportaż z nowin to dzwięk kroków na śniegu i terkot starej kamery w tle i warto zrobić coś samemu od początku do końca i gdy się dostanie w końcu tę nagrodę,żeby sobie dziękować,że nie zmarnowało się nic,ani sekundy materiału i ten montaż i ten materiał dzwiękowy,taki autorski film,ot,dla sienie,zeby wiedzieć kimsię jest.

  4. a mini reporataż zima28stycznia2012 ma już nagrodę

  5. a ten basen to żródła geotermalnej wody i kolejne dobro narodowe w naszym regonie i właściwie to tak niewiele wiemy jakie to jeszcze skarby mogą się kryć tuż,tuż obok nas i czy warto o tym pisać i mówić,powiemy,że oczywiście ,że to nasz taki obowiązek.I mamy na to dobry przykład na portalu internetowym Szczawnicy a jakby czegoś brakowało to można zadać pytanie Burmistrzowi.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑