horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Zbiór informacji na nadchodzący tydzień

 

Na stronie, w lewym menu, pojawił się twitter, będą się tam ukazywać pojedyncze newsy, w formie pojedynczych zdań, czyli twitty.

echa roztoczaPojawia się też reklama gazety Echa Roztocza, niestety jeszcze nie mają swojej strony. Gazeta, jest dostępna w punktach sprzedaży prasy i ukazuje się raz na tydzień, w czwartki. Zasięgiem informacyjnym obejmuje powiaty: Lubaczowski, Biłgorajski i Tomaszowski. Od następnego numeru, powinny się pojawić bardzo ciekawe artykuły, związane z ziemią Horyniecką. Informacje będą na bieżąco.

Pozostał jeszcze tylko miesiąc do Horynieckiej Biesiady Teatralnej, zima zapowiada się ładna, miejmy nadzieję, że zaskoczy nas też poziomem spektakli.

Zachęcam też, do prowadzenia swoich własnych blogów, stron internetowych, czy też galerii fotograficznych związanych z Horyńcem lub okolicą, albo historią. Odnośniki do najciekawszych stron mogą się pojawić na horyniec.info – mogą to też być zbiory starych zeskanowanych fotografii, nagrania rozmów ze starszymi ludźmi na różne tematy. Wszystko, co można przypiąć pod nasz region.

6 Comments

  1. chyba żartujesz

    15 stycznia 2013 at 14:23

    „…mogą to też być zbiory starych zeskanowanych fotografii, nagrania rozmów ze starszymi ludźmi na różne tematy…” Tak? I co jeszcze?

  2. Wszystko co możliwe, gdyby ktoś przypadkiem miał fotkę z kimś ze strojem regionalnym, którego do tej pory nie możemy odtworzyć, to było by cudownie 🙂

  3. A przypadkiem (a nawet celowo) mam taką fotkę ale nie mam zamiaru nikomu udostępniać bo już nie raz się na takiej „dobroczynności” przejechałem. Nie warto.

  4. Dlaczego nie warto?

  5. Przeczytałeś tylko że nie warto? Przecież napisałem dlaczego

  6. To znaczy, że trudno dojść, jak można się na dobroczynności przejechać.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑