horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Rozwijają biznes w Horyńcu – Fotograf Paweł Maksymiec, River Band i Hubertus

Wybrałem do opisu dziś tę trójkę, gdyż jako nieliczni próbują się promować, rozwijać i co najważniejsze, korzystają z lokalnych możliwości.

Paweł Maksymiec, zajmuje się fotografią, ślubną, portretową i okolicznościową. Warto przy wyborze fotografa do ślubu rozważyć ten wybór, nie tylko ze względów patriotyzmu lokalnego, ale też profesjonalizmu. Tutaj adres www Pawła: www.pawelmaksymiec.pl a w bocznym panelu horyniec.info, na stałe gości jego baner reklamowy.

Paweł Maksymiec Fotograf

Drugim ciekawym, pokrewnym biznesem jest oferta zespołu muzycznego River Band. Wyrabianie sobie renomy, rok po roku i walka na rynku muzycznym, który jest bardzo trudny, nakazał po sięgniecie nowoczesnych środków promocji. Dziś, tylko internet jest miejscem, gdzie można się z powodzeniem reklamować. River Band sięgnął po dwa niezbędne narzędzia: profesjonalna sesja foto i strona www oparta o intuicyjność i prostotę, oto efekt, strona, gdzie można zapoznać się z ofertą zespołu: www.riverband.pl

 

River Band

 

Na koniec bardzo ciekawa forma promocji, jaką postanowił wykorzystać pensjonat Hubertus. Ten stosunkowo niedawno powstały pensjonat w dzielnicy uzdrowiskowej, przystał na propozycję zrobienia panoram sferycznych obiektu i jego wnętrza. Efekt jest niesamowity. Można dokładnie zobaczyć wnętrze pensjonatu i ocenić, czy warto w nim akurat wybrać nocleg. Panorama na razie tylko na stronie twórcy tego typu rozwiązań: lubaczow360.pl – by zobaczyć, trzeba kliknąć na poniższy obrazek i zostaniemy przeniesieni na stronę z panoramą:

Pensjonat Hubertus

8 Comments

  1. już widzę te krytyczne komentarze innych o tym co chłopaki prezentują

  2. Może warto się powstrzymać w takim wypadku, musimy w Horyńcu się trzymać razem 😉

  3. I nikt nam nie podskoczy

  4. Loko co masz na myśli ?

  5. Taa, trzymać się razem, walczyć o wspólne dobro, i że wszyscy ludzie będą braćmi i…itp. W jakim świecie wy ludzie żyjecie?!

  6. Pomarzyć można 😀

  7. też mi ..disco polo się reklamuje

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑