horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Wybory prezesa w Horynieckim LKSie – będzie ostra batalia!

Jeśli zależy Ci na dalszym losie naszego klubu, chcesz działać i pomagać to przyjdź na wybory !!!

Wybory na prezesa oraz nowego zarządu LKS Zdrój Horyniec odbędą się 15.12.2012 (sobota) o godzinie 16:00 w świetlicy przy stadionie. (źródło: facebook fan page LKS Zdrój Horyniec)

5 Comments

 1. Grzegorz

  13 grudnia 2012 at 23:45

  źródło, fan page LKS Zdrój Horyniec – http://www.facebook.com/pages/LKS-Zdr%C3%B3j-Horyniec/169612489786046?ref=ts&fref=ts

  Coś mi mówi, że się tam pojawię

 2. jeśli będzie na co patrzeć, na razie nikt nie chce zostać prezesem i się do tego pchać

 3. Jan Artymowicz

  14 grudnia 2012 at 09:07

  Każdy oczekuje widowiska a tutaj bardzo poważnie trzeba się przygotować. Klub nie zasługuje na to, zeby przestał istnieć. Takie komentarze typu „leśne dziadki” są nie na miejscu. To sprawiło, że część tych dziadków nie chce patrzeć juz w stronę klubu. Myślę, że zawodnicy powinni wziąść to na siebie. Każdy z tych „dziadków” zaczynał w Waszym wieku. Dziś pod wpływem Waszej krytyki (częsci zawodników) brakuje odważnych nawet wśrod starszych. Z tym klubem byłem zawsze na dobre i złe mimo, ze już nie mieszkam w Horyńcu ponad 25 lat. Myślę, ze będzie dobrze…ale apel do części zawodników: więcej pokory. Dobrze jest najpierw „skopać” kogoś… a później liczyć na pomoc bo na pewno z rad tych „leśnych dziadków” będziecie korzystać. Teraz popatrzcie dookoła siebie i naprawde są wartościowi ludzie, mlodzi, ktorzy potrafią to kontynuować. Oczywiście, jak już wybierzecie nawet swoich kolegów, nie zostawiajcie ich lecz pomagajcie. Sam zarząd nie zrobi wszystkiego. W to muszą zaangażować się inni: także rodzice a szczególnie zawodnicy. Kibice na pewno także pomogą.

 4. i po wyborach,

 5. i,że ten komentarz pana Jana można by umieszczać pod każdym artykułem w każdej gazecie,a patrząc na rozwój rynku prasowego można mieć wrażenie,że najlepiej niech każdy założy sobie swoje pisemko i skopie tam sobie swój ogródek w ciszy i pokorze dla przeciwników z innych gazet.I po sprawie.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑