Strategia Rozwoju Szlaku Jana III Sobieskiego – przyjdź 26 listopada i zgłoś swoje uwagi!

Ogłoszenie ze strony Urzędu Gminy Horyniec www.ughoryniec.iap.pl – w poniedziałek wieczorem więcej informacji o tym projekcie. Dzisiaj tekst zaproszenia na warsztaty.

Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty diagnostyczne organizowane w ramach przygotowania dokumentu pn.: „Strategia Rozwoju Szlaku JIIIS w województwie lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim w oparciu o punkty węzłowe”. Państwa wiedza, potrzeby i opinie będą miały wpływ na kształt diagnozy Gminy Horyniec-Zdrój oraz wypracowania perspektyw działania na lata 2014-2020 w obszarze rozwoju społeczno-gospodarczego i współpracy punktów węzłowych. Miło nam będzie gościć Państwa w dniu 26 listopada br., w godz. 15:30 – 18:45, w Świetlicy przy stadionie w Horyńcu-Zdroju.
Zaproszenie kierujemy do mieszkańców, przedsiębiorców związanych z turystyką oraz infrastrukturą okołoturystyczną, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia) zainteresowanych projektem, przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu, klastrów, organizacji turystycznych i okołoturystycznych oraz przedstawicieli instytucji naukowych. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Serdecznie Państwa zapraszam!
Ryszard Urban
Wójt Gminy Horyniec-Zdrój

15 odpowiedzi do “Strategia Rozwoju Szlaku Jana III Sobieskiego – przyjdź 26 listopada i zgłoś swoje uwagi!”

 1. szkoda że takie rzeczy odbywaja sie w tej swietlicy tam jest tylko parenaście miejsc siedzących a reszta ma stać bo jak rada tam obraduje to rozumiem by było jak najmniej mieszkańców bo nie bedą stac ale w tej sprawie nie lepszy byłby GOK?

 2. Może oczekują kilkunastu gości 😉

  A tak w ogóle, sesje i zebrania w tej świetlicy to porażka, mi się tam nie chce iść, akustyka tam jest do bani i nie ma gdzie siedzieć.

 3. mam wrażenie,że tam nikt na nikogo nie czeka tak jak na tym nowym parkingu ,że ktokolwiek sie tam odważy zaparkować i tak jak strona -horyniec net,,że ktokolwiek odważy sie cokolwiek skomentować

 4. W Horyńcu komentarzowi ulegają sprawy związane z władza i jakimiś drastycznymi posunięciami, reszta nie wzbudza emocji, ostatnio likwidacja szkół była gorącym tematem, ale tego pewnie już nikt nie pamięta.

 5. I po co tu się wysilać, jeżeli nie będzie na nic kasy to i tak „gówno” zrobią.

 6. Władza wybuduje jeszcze jedne szalety np nad zalewem bo do tych w centrum daleko… I BEDZIE PO PIENIĄDZACH

 7. i,że jak strategia jest to i wyniki są i ,że warto powiedzieć projektantowi parkingu,zeby na testowe parkowanie wziął puszkę farby i namalował wzorek w jodełkę a do tego wzorku lepiej pasuje wjazd przez ten kosz na pierwszym miejscu więc i szpadelek by się przydał

 8. i aż się samo nasuwa,a nie mówiłam i,że tylko marna to satysfakcja,bo goście zaproszeni a sala pusta i,że nikt nie czeka na szlak i strategię,bo nowe pieniądze to nowe kłopoty w postaci piachu pod fundamentem naszego domu gminnegoSDSu

 9. a właściwie to o co chodzi z tym szlakiem,bo jakieś nowe znaki szlaków przybyły i czy to może to to

 10. To skomplikowane z tym szlakiem – a nowe znaki są z Szlaku Frontu Wschodniego, będzie trzeba o tym niedługo napisać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.