horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Strategia Rozwoju Szlaku Jana III Sobieskiego – przyjdź 26 listopada i zgłoś swoje uwagi!

Ogłoszenie ze strony Urzędu Gminy Horyniec www.ughoryniec.iap.pl – w poniedziałek wieczorem więcej informacji o tym projekcie. Dzisiaj tekst zaproszenia na warsztaty.

Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty diagnostyczne organizowane w ramach przygotowania dokumentu pn.: „Strategia Rozwoju Szlaku JIIIS w województwie lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim w oparciu o punkty węzłowe”. Państwa wiedza, potrzeby i opinie będą miały wpływ na kształt diagnozy Gminy Horyniec-Zdrój oraz wypracowania perspektyw działania na lata 2014-2020 w obszarze rozwoju społeczno-gospodarczego i współpracy punktów węzłowych. Miło nam będzie gościć Państwa w dniu 26 listopada br., w godz. 15:30 – 18:45, w Świetlicy przy stadionie w Horyńcu-Zdroju.
Zaproszenie kierujemy do mieszkańców, przedsiębiorców związanych z turystyką oraz infrastrukturą okołoturystyczną, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia) zainteresowanych projektem, przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu, klastrów, organizacji turystycznych i okołoturystycznych oraz przedstawicieli instytucji naukowych. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Serdecznie Państwa zapraszam!
Ryszard Urban
Wójt Gminy Horyniec-Zdrój

14 Comments

 1. szkoda że takie rzeczy odbywaja sie w tej swietlicy tam jest tylko parenaście miejsc siedzących a reszta ma stać bo jak rada tam obraduje to rozumiem by było jak najmniej mieszkańców bo nie bedą stac ale w tej sprawie nie lepszy byłby GOK?

 2. Może oczekują kilkunastu gości 😉

  A tak w ogóle, sesje i zebrania w tej świetlicy to porażka, mi się tam nie chce iść, akustyka tam jest do bani i nie ma gdzie siedzieć.

 3. Niestety, Ty akurat musisz tam bywać

 4. mam wrażenie,że tam nikt na nikogo nie czeka tak jak na tym nowym parkingu ,że ktokolwiek sie tam odważy zaparkować i tak jak strona -horyniec net,,że ktokolwiek odważy sie cokolwiek skomentować

 5. W Horyńcu komentarzowi ulegają sprawy związane z władza i jakimiś drastycznymi posunięciami, reszta nie wzbudza emocji, ostatnio likwidacja szkół była gorącym tematem, ale tego pewnie już nikt nie pamięta.

 6. I po co tu się wysilać, jeżeli nie będzie na nic kasy to i tak „gówno” zrobią.

 7. Władza wybuduje jeszcze jedne szalety np nad zalewem bo do tych w centrum daleko… I BEDZIE PO PIENIĄDZACH

 8. nad zalewem już są:)

 9. i,że jak strategia jest to i wyniki są i ,że warto powiedzieć projektantowi parkingu,zeby na testowe parkowanie wziął puszkę farby i namalował wzorek w jodełkę a do tego wzorku lepiej pasuje wjazd przez ten kosz na pierwszym miejscu więc i szpadelek by się przydał

 10. i aż się samo nasuwa,a nie mówiłam i,że tylko marna to satysfakcja,bo goście zaproszeni a sala pusta i,że nikt nie czeka na szlak i strategię,bo nowe pieniądze to nowe kłopoty w postaci piachu pod fundamentem naszego domu gminnegoSDSu

 11. Tylko pytanie – dlaczego nikogo to nie interesuje?

 12. i wypada powtórzyć,że to sprawa dla wysokokwalifikowanych speców

 13. zdezorientowany

  29 listopada 2012 at 10:28

  a właściwie to o co chodzi z tym szlakiem,bo jakieś nowe znaki szlaków przybyły i czy to może to to

 14. To skomplikowane z tym szlakiem – a nowe znaki są z Szlaku Frontu Wschodniego, będzie trzeba o tym niedługo napisać.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑