horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Mieszkaniec naszej gminy usłyszał zarzuty za nielegalny wyrąb i kradzież drzewa z lasu

Policjanci wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Horyńcu-Zdroju zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali nielegalnego wyrębu i kradzieży drewna olchowego z lasu gminnego – informuje policja w Lubaczowie.

Jak podaje policja, wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy współpracowali z pracownikami leśnymi Urzędu Gminy w Horyńcu-Zdroju. Około południa, na jednej z dróg leśnych, funkcjonariusze napotkali ciągnik rolniczy z podpiętym wozem drewnianym, który był załadowany drewnem olchowym.

W ciągniku było trzech mężczyzn. Policjanci i pracownicy gminy sprawdzili legalność tego drewna. Okazało się, że zostało pozyskane nielegalnie.

– Jeden z mężczyzn, 73-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój twierdził, że wyciął drewno z własnej działki. Policyjne oględziny wykazały jednak, że drewno zostało pozyskane nielegalnie z lasu gminnego własności gminy Horyniec-Zdrój i stanowi wartość 370 złotych – informuje lubaczowska policja.

Mężczyzna ostatecznie przyznał się do winy i usłyszał zarzut nielegalnego wyrębu i kradzieży drewna.

źródło: www.nowiny24.pl

4 Comments

  1. tyle samo mu zrobią co tym co okradają sklepy.Teraz to tylko kraść bo i tak nie ma kary

  2. ale że wogóle złapali?

  3. ojcowie i dziadkowie dzieciom i wnukom zachowują się jak pętaki i łamią kodeks karny i dekalog iże to wszystko w imie oszczedzania na piwko i tytoń

  4. po zastanowieniu chciałabym przeprosić tych,co pozyskują drzewo i,że to wielwiekowa tradycja,która nijakim wykroczeniem nie jest i,że to przejaw troski o dobro wspólne i,że po prostu spieszyli się i zapomnieli o tym,żeby wziąć asygnatę

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑