horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Szukasz pracy w Horyńcu, jesteś informatykiem i regionalistą?

Dokładnie do 31 października 2012 można składać oferty w Urzędzie Gminy w Horyńcu Zdroju na stanowisko urzędnicze. Jest to bardzo ciekawa posada, bo osoba która wygra, będzie stanowić o wizerunku internetowym gminy. Oprócz rutynowych zajęć, typowo informatycznych, do kompetencji tej osoby należeć będzie także: przygotowywanie i realizacja wniosków dotyczących promocji (foldery, gadżety promocyjne, ścieżki rowerowe, wydarzenia promocyjne). Dlatego też jednym z wymogów jest: znajomość obszaru Gminy Horyniec-Zdrój, jej zabytków, historii.

Więcej informacji na temat naboru na stronie Urzędu Gminy: www.ughoryniec.iap.pl

Wchodząc na stronę internetową Horynieckiego Urzędu Gminy, od razu dochodzimy do wniosku, że przyszłego informatyka czeka tytaniczne zadanie naprawy tej niedopracowanej strony, lub nawet zrobienie nowej, dostosowanej do współczesnych wymogów.

To dobra okazja do napisania artykułu, w którym różne osoby ocenią stronę gminy, już po 31 października.

11 Comments

 1. Trzymam kciuki aby ta posadka nie była obsadzona za pomocą ‚pleców’!!! W obecnej chwili najważniejsza posada w gminie jeśli chodzi o jej wizerunek i tego NIE MOŻNA spie..yć! Śmieszy tylko że takie stanowisko jest w referacie rolnictwa leśnictwa gospodarki komunalnej i planowania – co mia piernik do wiatraka? W gminie powinien być departament od turystyki i promocji – wszak jesteśmy gminą uzdrowiskową i turystyczną! Kiedy ta głupia władza(mówię ogólnie o wszystkich – opozycji również) zrozumieją że trzeba działać razem a nie przeciwko sobie? Szczekanie jeden na drugiego nie przyniesie Horyńcowi NIC dobrego. Minie kolejne 4 lata i dalej będą na siebie ujadać przy wyborach a że to a tamto było blokowane – a to przez jedną a przez drugą stronę.
  Dobra kończę bo mnie ponosi i mógłbym pisać. Jestem młodym sfrustrowanym mieszkańcem interesującym się z lekka polityką ale wręcz rzygającym na to co się dzieje:(

 2. To akurat będzie pierwsza posada, która będzie pewnie „medialnie obserwowana’ 😉 Czekamy na kandydatów, to będzie bardzo ciekawe.

 3. karty pewnie już dawno rozdane 😉

 4. @ja – Może i rozdane, ale warto trochę tam jeszcze namieszać, bo szkoda jednak żeby jakiś „niespecjalista” na tej posadzie się znalazł 😉

 5. Będziemy typować zgłoszonych kandydatów 😉

 6. Posada jak posada. Kolejne miejsce pracy w UG.
  Nie sądzę żeby ktokolwiek kto tam się znajdzie zrobił coś na skalę jaka jest opisana w poście.
  Musiałaby to być bardzo „droga” osoba, choć bez szerokiego wsparcia i za parę groszy to nawet wielki zapał ostygnie szybciej niż pochodnia.
  Po prostu kolejny urzędnik.

 7. Zasadniczo racja, specjalista kosztuje, ale… można wymagać od nawet przeciętniaka, by się nieustannie dokształcał 😀

 8. O czym my mówimy? Posada w UG? Karty są dawno rozdane, ogłoszenie jest bo wymaga tego ustawa. Niedawno był „nabór” do nowo utworzonego przedszkola, ogłoszenie było, była nawet rozmowa kwalifikacyjna tylko że wszystko na pokaz aby odfajkować kolejne zobowiązanie wobec ustawodawcy czy też UE. Stanowiska były dawno zaklepane. Pytanie przez kogo? Wystarczy sprawdzić kto tam pracuje i jakie koneksje łączą te osoby z osobami z UG itp.

 9. W tak małym środowisku nie sposób uniknąć zależności. Zwłaszcza jak UG jest na pierwszej ręce pracodawców w gminie. Nie żeby kogoś usprawiedliwiać, bo jak jest to nie trzeba się wiele domyślać.

  Po prostu wszyscy się zrzucimy na czyjś etat. Czy potrzebny? Okaże się po efektach.

 10. „Szukasz pracy w Horyńcu, jesteś informatykiem i regionalistą?”

  a widział kto kiedy takie zwierze?

 11. Gmina szuka osobistości o umiejętnościach informatyczno i wiedzy regionalnej – więc pewnie jest 🙂

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑