horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Zinternetyzowany lider – Horyniec-Zdrój: oferta dla każdego kto chce mieć stronę internetową za darmo!

W dzisiejszych czasach Internet jest już dominującym źródłem informacji. Używają go niemal wszyscy. Ci którzy nie istnieją w sieci, z biegiem czasu będą skazani na gorszą pozycję w stosunku do innych firm.

Nadal dużym biznesem jest oferta tworzenia stron internetowych, ktoś, kto chce mieć swoje miejsce w sieci musi liczyć się z zapłaceniem za taką usługę. Koszty wyglądają następująco:

– jednorazowo zapłata za zrobienie strony internetowej, to od tysiąca złotych do kilkunastu tysięcy, w zależności od złożoności strony.

– opłaty coroczne, czyli za domenę (nazwa strony np: www.horyniec.info) i hosting (czyli wirtualne miejsce na serwerze) to ceny około 200 zł za rok.

Powoduje to, że niewielu się decyduje na swoją stronę internetową. Dodatkowym problemem jest to, że jeżeli ktoś nie potrafi obsługiwać serwera i CMSu strony, musi płacić za takie zarządzanie stroną. Są to same koszty, które teoretycznie nie przekładają się na efekty, dla małych działalności. Dodatkowym problemem jest promocja takiej strony, niestety, nawet wyłożenie kilku tysięcy może być wydatkiem na marne, jeżeli nie ma miejsca, gdzie wszyscy zaglądają i taką stronę mogą znaleźć.

Wszystkie te problemy może załatwić niespotykana oferta od strony horyniec.info – wystarczy się napiszesz na redakcyjny email: horyniecinfo@gmail.com – opiszesz co ma stanowić treść strony i po akceptacji, za darmo zostanie wykonana strona internetowa.

Gwarancje odnośnie działania strony to:

– minimum trzy lata gwarancji istnienia strony, z gwarancją istnienia na następne lata BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW. Ponieważ strona horyniec.info nie jest biznesowym przedsięwzięciem, tylko społecznym, tworzenie takich stron jest społecznym przedsięwzięciem.

– społeczne przedsięwzięcia wiążą się z wykorzystywaniem oprogramowania do tworzenia stron na licencji GNU, czyli dostępnych bezpłatnie, stąd nie ma kosztów związanych z rozbudową serwisu, a także bezproblemowym działaniem i pozycjonowaniem strony w wyszukiwarkach.

– ograniczenia jakie będą stosowane, związane są głównie z wyglądem strony. Nie ma możliwości zgody na zaśmiecanie strony i bylejakości. Nowe trendy w tworzeniu stron internetowych wykluczają zamieszczanie elementów typu: skrypt z imieninami, zegary, zakładek z dwoma zdaniami. Tylko potrzebne informacje, indywidualny wygląd i realistyczne zdjęcia.

– osoba, która chce mieć stronę, zobowiązana jest do przesłania odpowiedniego tekstu, jaki chce mieć na stronie, oraz zdjęć, które zostaną wykorzystane do stworzenia strony. Istnieje możliwość zrobienia zdjęć.

– strony internetowe będą musiały być podpięte pod domenę, czyli każda wykonana strona będzie mieć końcówkę horyniec.info, na przykład: www.przykladowanazwa.horyniec.info (chyba, że ktoś chce sobie domenę kupić indywidualnie w firmie hostingowej, to zostanie przekierowana).

– dla uwiarygodnienia tego społecznego przedsięwzięcia, z każdą osobą, która zechce, podpisana zostanie umowa, potwierdzająca społeczny charakter usługi i ciągłość. Wiąże się to z elementem pewności dla firm czy osób, które propagując swój adres, będą mieć pewność, że strona będzie istnieć.

– stworzona strona nie będzie zawierać żadnych zewnętrznych reklam, tylko odnośniki do horyniec.info, ewentualnie dla firm z branży turystycznej i noclegowej, strony promujące region, czy turystyczne atrakcje.

– oferta dotyczy głównie firm i osób z ziemi Horynieckiej, spowodowane jest to podpinaniem do domeny horyniec.info – ewentualne osoby spoza gminy Horyniec, oraz chcące indywidualnego adresu, muszą sobie zakupić sam adres, reszta do ustalenia mailowo.

Niedługo więcej informacji i bardziej szczegółowy regulamin. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt mailowy: horyniecinfo@gmail.com – w razie potrzeby, poproszę o kontakt osobisty.

Grzegorz

3 Comments

  1. No i co…? Łyso musi teraz być konkurencji 😉

  2. biznes na stronach gminnych to możn abyło robić 8-10 lat temu
    fajnie ze np porównując z innymi lokalnymi gminami – jesli chodzi o internet – to horyniec stoi w czołówce

  3. To nie ma być biznes, tylko społeczne ostateczne zinternetyzowanie za darmo

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑