horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Informacje o Sondażu i wyborach

Zapraszam do głosowania! 

I stało się, mamy już oficjalnie czterech kandydatów na wójta, chwilę wahający się Robert Serkis zarejestrował się.

Kandydatów na radnych Horyńca można zobaczyć KLIKAJĄC TUTAJ (na stronie PKW aby zobaczyć kandydatów, klikamy na numer okręgu)

Kandydatów do Rady Powiatu można zobaczyć na tej stronie KLIKAJĄC TUTAJ – startuje miedzy innymi Edward Rogala!

Jak na razie widać, że największe emocje wzbudza dwóch kandydatów: Ryszard Urban i Ryszard Lewientowicz (prześciguje się na zmianę z Robertem Serkisem), czyżby to między nimi rozegrała się batalia o fotel wójta?

4 Comments

  1. Stasicki na Wójta, jak był zastępcą to przynajmniej pani K. nie chodziła co 5 min na kawke do GOPS.. robotę w urzędzie zrobił , wprowadził troche rygoru i teraz go nie chcą.

  2. Fajnie by było zachęcić wszystkich mieszkańców do pójścia na wybory-zakombinować jakiś banner pod tytułem – weź sprawy w swoje ręce,oddaj głos w wyborach … czy coś takiego:) czegoś takiego w Horyńcu jeszcze nie było a w końcu ruszyło by coś jeśli chodzi o aktywizację lokalnej społeczności-w słusznej sprawie:)

  3. Jaką robotę? Dopiero jak odszedł to coś ruszyło. Nie dajmy się sterować „obcym” głosujmy na rodowitych mieszkańców Horyńca

  4. Jaka robote?! a taka, ze jak sie poszlo do Urzedu Gminy to wszystko mozna bylo zalatwic i o kazdej porze, a co do sterow to niech kazdy sam zadecyduje!…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑