źródło fot: Krystian Kłysewicz

Jeżeli ktoś się zastanawia, gdzie mogą się przygotowywać, odpoczywać i spać gwiazdy z Cieszanów Rock Festiwal, to odpowiedź jest bardzo prosta, w Horyńcu. Nasze obiekty noclegowe będą dosłownie wypchane gwiazdami muzyki. Gościnnie pojawi się na festiwalu Czesław Mozil. Na stronie Machiny możemy przeczytać o gościach festiwalu:

Do Cieszanowa zawitają m.in. założonej przez Roberta „Litzę” Friedricha Luxtorpedy, Lao Che, Coma, Apteka, T. Love oraz metalowa supergrupa Decapitated. Publiczność czekają również koncert nowej formacji Piotra Banacha – Ludzi Mili oraz celtic/punkowej czeskiej grupy Pipes and Pints. CRF to także świetna okazja do zapoznania się z artystami spoza muzycznego mainstreamu.

W tym roku do Przeglądu Młodych Zespołów zgłosiły się 103 zespoły nie tylko z całej Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Litwy, Białorusi. Do udziału w konkursie zakwalifikowały: The Toobes, Urban Foxes, Burek! Dobry Pies, The Skys, Swobodna, Visions Of Tondal, Awariat NATO. Konkursowe zespoły zagrają na drugiej ze scen – Scenie Alternatywnej i zawalczą o występ na Dużej Scenie festiwalu. Najlepsze kapele przeglądu zostaną nagrodzone markowym sprzętem muzycznym.

źródło i ciąg dalszy artykułu: www.machina.pl