horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Krystian Kłysewicz i Marcin Kłysewicz – Horyńczanie podbijają turystyczny internet!

Bracia Krystian i Marcin, choć obecnie nie mieszkają w Horyńcu, to za sprawą „horynieckiego lobby” mają zamiar i tutaj trochę narobić szumu medialnego. Wszystko to za sprawą ich niecodziennej pasji, jaką jest fotografowanie i filmowanie ciekawych miejsc, za pomocą różnych technik. Ostatnią, śmiało można powiedzieć, superprodukcją duetu jest krótkometrażowy film Bieszczady w 38 godzin, który zrobił w sieci prawdziwą furorę. Wystarczyło około dwóch tygodni, by obejrzało go ponad 150 000 osób.

Na portalu onet.pl możemy przeczytać: Takich Bieszczad chyba jeszcze nie widzieliście! Pełne uznania były takie media internetowe jak: nowiny24.pl etraveler.pl nawet: demotywatory.pl i praktycznie wszystkie strony piszące o Bieszczadach. Film szaleje w sieci i cały czas nabija oglądalność. Szykuje się też wywiad w Radiu Rzeszów.

Dlaczego ten film wzbudza takie emocje i taką popularność? Popatrzcie sami i wyobraźcie sobie filmy tego typu o okolicy Horyńca, które niedługo powinny powstać. Od razu osoby pesymistycznie widzące rzeczywistość powiedzą, że nasze okolice nie wzbudzą takiego zainteresowania jak Bieszczady. Nie muszą, wystarczy że dzięki temu 5 minutowemu filmowi z Bieszczad zainteresowało się twórczością braci Kino Zorza i chce przed każdym seansem puszczać jeden z filmików jako atrakcja dla swoich widzów: http://kinozorza.pl – wkrótce więcej info o projekcie.

 

1 Comment

  1. Pogratulować!!! Czekamy na film z Horyńcem w roli głównej:)

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑