horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

PIERWSZY Sondaż wyborczy w Horyńcu!!

Po prawej stronie w menusie sondaż wyborczy, można głosować na swojego kandydata na wójta

Głosuj! To pierwszy sondaż wyborczy jaki został zorganizowany w Horyńcu!

Sondaż jest chroniony przed kombinacjami, z jednego komputera w domu można oddać tylko jeden głos (jeżeli ktoś ma więcej komputerów w domu to mu się nie uda zagłosować powtórnie, założona jest blokada adresu IP) ma to zapobiec wklikaniu głosów na ilość przez jedną osobistość. Sondaż będzie przez to bardziej realny i bliski prawdziwych wyników.

Dla zainteresowanych w przyszłości udostępnię logi z sondażu, gdzie będzie można zobaczyć prawdziwość oddanych głosów, tego nie da się podrobić.

Dziś wiadomo, że zgłosiło się czterech kandydatów na wójta, lecz zarejestrowało tylko trzech z nich, Robert Serkis ciągle zwleka, być może jutro dokona rejestracji. Obecnie na 100% kandydują Ryszard Lewientowicz (ruszył mocno z kampanią, kilka bilbordów w Horyńcu i poza Horyńcem) Andrzej Stasicki, jak na razie najcichszy, oraz obecny wójt, Ryszard Urban, którego reklamą są jego dotychczasowe osiągnięcia. W środę ostateczny termin rejestracji kandydatów!

3 Comments

  1. No i stało się, okazuje się wedle sondażu, że liderami jak na razie są obecny wójt i Robert Serkis!

  2. Macie jakąś lukę w zabezpieczeniach bo mi się udało zagłosować 2x z różnych ip ale z jednego kompa …

  3. Ankiety takie są, że nie ma dla nich zabezpieczeń idealnych, najmocniejsze to adres IP. Zabezpieczenia są „złagodzone” – może głosować każdy kto zechce i może nawet zmieniać IP do woli, na podstawie LOGÓW i tak widzę wszystko, co mogę opublikować, ale nie teraz, wykazując kto (czy jacyś zwolennicy) próbują nadmuchać poparcie, nie warto oszukiwać, bo to tylko potem negatywnie wpłynie, widać jak na talerzu wszystko.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑