Wakacje są czasem zmian w rozkładach jazdy. Dla osób, które jeżdżą autobusami, to ważna informacja, sprawdzić zmiany w rozkładach, by nie mieć potem niespodzianek. Jak zwykle PKS zaserwował nam zmianę godzin kursów autobusów. Niektóre zmiany są absurdalne, przesuwając o minutę dany kurs, a inne smutne, bo znów zmniejsza się ilość połączeń, szczególnie tych późniejszych. Przykładem takiego kursu, był autobus z Horyńca do Woli Wielkiej, po dwudziestej. (szczegóły w zakładce DOJAZDY)

Następną niespodzianką związaną z tabliczkami w Horyńcu jest pomysł PKSu, by nie dawać koło parku tabliczki z rozkładem, tylko wszystkie autobusy dać na jedną tabliczkę na przystanku koło „Sawy”. Zobacz tabliczkę TUTAJ. Czy to dobry pomysł w miejscowości uzdrowiskowej, gdzie bardzo dużo ludzi jest spoza Horyńca i będą teraz zapewne czekać na autobus do Warszawy czy do Werchraty koło „Sawy”?

Nadal też nie ma przystanku kluczowego dla Horyńca, koło sanatoriów. Starsi ludzie z dużą ilością bagaży muszą nadal ciągnąć walizy i narzekać na… władze. W komunikacji Horyńca do zrobienia jest coraz więcej.