Policjanci zatrzymali mieszkańca Horyńca-Zdroju, który posiadał 230 gramów marihuany i prowadził w domu jej uprawę. Natomiast w Zalesiu funkcjonariusze zatrzymali spacerującego po jezdni nietrzeźwego mieszkańca gminy Pawłosiów, on także miał przy sobie narkotyki.

W ubiegły weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. W pierwszym przypadku policjanci skoncentrowali się na 35-letnim mieszkańcu Horyńca-Zdroju, który już wcześniej był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znajdując przy nim dwie porcje marihuany postanowili iść dalej tym tropem i w jego domu znaleźli jeszcze ponad 230 gramów wysuszonej marihuany zapakowanej w trzech słoikach o pojemności 1 litra. Na strychu jego domu funkcjonariusze ujawnili uprawę konopi indyjskich (15 sadzonek).

Drugi z mężczyzn, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, mając we krwi ponad dwa promile alkoholu spacerował środkiem drogi w Zalesiu stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. W trakcie kontroli policjanci znaleźli u niego susz marihuany.

Niebawem obaj mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, a dodatkowo jeden z nich usłyszy jeszcze zarzut ich uprawy.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl