Kurek z gazem w Horyńcu odkręcony!

Pod koniec 2011 roku Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o. o. w Tarnowie, Oddział Zakład Gazowniczy w Jarosławiu sfinalizowała zadanie inwestycyjne pn. „Rozbudowa sieci gazowej do zasilania obiektów na terenie miejscowości Horyniec-Zdrój”.

Zwieńczeniem było dzisiejsze uroczyste uruchomienie dostawy gazu do Centrum Rehabilitacji Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Horyńcu-Zdroju – pierwszego klienta, który zgłosił gotowość odbioru „błękitnego paliwa”.

W uroczystości symbolicznego zapalenia znicza gazowego wzięli udział:

Ø Pan Mieczysław Kasprzak Wiceminister Gospodarki,
Ø Władze samorządowe Województwa Podkarpackiego – Pani Anna Kowalska Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego,
Ø Władze samorządowe Powiatu Lubaczowskiego: Starosta Lubaczowski, Wójt Gminy Horyniec-Zdrój,
Ø Władze Karpackiej Spółki Gazownictwa sp. z o. o. w Tarnowie i PGNiG S.A. Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie,
Ø instytucje użyteczności publicznej działające na terenie Gminy Horyniec-Zdrój oraz społeczność lokalna, dzieci i kuracjusze.

Organizatorem uroczystości były: Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o. o. w Tarnowie, Oddział Zakład Gazowniczy w Jarosławiu, prowadzący działalność w obszarze eksploatacji, remontów, rozbudowy sieci dystrybucyjnej oraz PGNiG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie, Gazownia Jarosławska odpowiedzialna za obrót gazem i obsługę handlową odbiorców.

źródło: a także więcej fotografii z uroczystości: TV Lubaczów

3 odpowiedzi do “Kurek z gazem w Horyńcu odkręcony!”

  1. jak widać po komentarzach gazem cieszy się wyłącznie władza, w przeciwieństwie do ludu pracującego 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.