horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Majówka w Horyńcu i okolicy

Majówka w tym roku w Horyńcu, zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Także dzięki ofercie „sąsiadów”.

W samym Horyńcu, już w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00 odbędzie się wiosenny kiermasz przy GOKu. Każdy, kto ma coś do „upchnięcia” może przynieść i niczym na jarmarku, sprzedać, lub zamienić na coś. Impreza ta jest szeroko reklamowana w Horyńcu – formą plakatową. Na pewno pojawi się dużo kuracjuszy, którzy będą szukać czegoś ciekawego. Dlatego warto poszperać na strychu czy w szopie, może jakiś staroć, czy ciekawy bibelot tam leży? Można przynieść cokolwiek, co ktoś uważa, że uda się sprzedać, ubrania, rękodzieła, a szczególnie pamiątki związane z Horyńcem czy okolicami. info z ughoryniec.iap.pl

Także w niedzielę o godzinie 16:00 emocje sportowe w meczu piłki nożnej:

Zdrój Horyniec vs Roztocze Narol

Następnego dnia w poniedziałek 30 kwietnia, o godzinie 19:30, czeka nas koncert w GOKu zespołów: Zbrucz i Otawa. 2 maja koncert zespołu Galicyjskie Słowiki – GOK 19:30. Oraz 5 maja rajd rowerowy do Radruża, start godzina 10:00 spod GOKu. W Radrużu odbędzie się plener malarski.

Dla osób, które postanowią wybrać atrakcje okolicy, bardzo ciekawa oferta związana z Roztoczem i projektem „Wielka Roztoczańska Majówka”. Program znajdziemy klikając TUTAJ albo na poniższy obrazek. Warto zaznaczyć, że dla potrzeby tej imprezy zorganizowano szynobus, który będzie kursował na trasie Jarosław – Horyniec – Susiec – Zamość – Lublin.

6 Comments

  1. majówka w horyńcu – zapłać za coś co jest każdego miesiąca w gok-u oprócz dzisiejszego bazaru – żałosne ..

  2. do JA < masz rację, sama organizacja jest rzeczywiście żałosna, to "coś" na pewno nie przyciągnie ludzi, a na pewno ich nie zintegruje. Zamiast zorganizować jakiś turniej rodzinny na orliku, jakiś koncert lub np: zawody strażackie to jest jakiś gówniany kiermasz który interesuje ludzi tak jak zeszłoroczny śnieg.

  3. swoją droga mam pytanie do Was czy jest w ogóle taka osoba w gminie albo w GOKu która powinna zajmować się organizacją takich imprez? Bo albo jej nie ma w ogóle i jest totalna padaka na jakąkolwiek organizację czegokolwiek a jeśli jest to jest totalnym NIEROBEM !

  4. Mnie kiermasz interesuje bardzo, może ktoś przyniesie jakiegoś fajnego bibelota.

    Co do organizacji, to oddzielna filozofia…

  5. NIEROBÓW to ci u nas nie brak 😉 a takich, którym za to co miesiąc płacą z naszych podatków w GOKu pod dostatkiem 🙂 za 2 m-ce kolejny niewypał – dni horyńca 🙂 dobrze że w okolicznych miejscowościach sie coś dzieje to bynajmniej jest gdzie i miło spędzić wolny czas 🙂 nawet werchrata wie, że trzeba sie rozwijać – 1 maja zapraszają na potupanke wiejską 😉 😀

  6. Nabyłem ciekawy czajnik na jarmarku 🙂

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑