horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Wiosenny Kiermasz w Horyńcu!

Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju zaprasza do udziału w I wiosennym kiermaszu, który odbędzie się w dniu 29.04.2012 o godzinie 14.00 przy GOK-u. Hasłem imprezy jest ,,Kup – sprzedaj – wymień rzeczy tobie niepotrzebne, a które mogą się przydać innym”. Mile widziane będą starocie, rękodzieło, ubrania itp. Oferowane będą również wypieki, dania grillowe oraz inne kulinaria. Zapraszamy do udziału. źródło: ughoryniec.iap.pl

Od autora horyniec.info

Szczególnie zapraszam wszystkich tych, którzy mają jakieś starocie, stare widokówki z Horyńcem, stare numery Gazety Horynieckiej, książki związane z Horyńcem lub okolicą, czy cokolwiek związanego z Horyńcem, chętnie kupię. W tygodniu będzie więcej informacji o tym wydarzeniu na horyniec.info

12 Comments

 1. Coś jest nie tak z wyborem newsów na horyniec.info. Informacji o trzęsieniu ziemi w CRR KRUS i odwołaniu dyr. Witolda Gimlewicza próżno tu szukać. Jeśli kiermasz, nawet pierwszy i wiosenny jest istotniejszy dla autorów portalu to źle wróżę na lokalnym medialnym rynku.

 2. hmmmm – zasadniczo racja, chyba powinienem być odważniejszy w newsach…

 3. Egipskie ciemności

  22 kwietnia 2012 at 20:27

  Wiesz coś czego nie wiemy?

 4. Odważniejszy, czyli dawać takie newsy jak wewnętrzne roszady w różnych instytucjach, co mnie nie przekonuje do końca.

 5. Dawno tu nie byłem i zastanawiam się dlaczego wyłączyłes komentarze w informacji dotyczącej prac przy kaplicy w Nowinach Horynieckich? Wszystko mozna komentować, a tego nie wolno?

 6. Czasem mi się coś tam włącza przypadkiem – skoro dawno tu nie byłeś, to dużo się Tu działo 🙂

 7. Grzegorzu czyżbyś dołączył do ekipy POTuska? Propaganda sukcesu, poprawność „polityczna” – klaskanie dozwolone (tam gdzie chcesz), a krytyka zabroniona (tam gdzie nie pozwalasz)?

 8. Egipskie ciemności

  23 kwietnia 2012 at 18:22

  To jego autorska strona, więc może pisać co chce i jak chce.

 9. Nie wiem co na Nowinach krytykować?

 10. Do Egipskie ciemności: pewnie, że jego autorska strona i może pisać co chce, zgadzam się. Tylko po co w takim razie są komentarze? W moich komentarzach tez mam pisać to, co autor strony chce? „Bo to jego autorska strona”? A co do Nowin to wtedy napiszę swój komentarz gdy włączysz mozliwośc komentowania pod tą informacją.

 11. W momencie zorientowania, że były przyblokowane, zostały odblokowane.

 12. Egipskie ciemności

  24 kwietnia 2012 at 09:58

  Do Polak:
  Autor tej strony może pisać co chce i włączać komentarze tam gdzie chce, a gdzie nie chce to nie musi. Jego sprawa. Skoro sobie nie życzy gdzieś komentarzy to ma prawo je usunąć lub zakazać.
  Wtedy autor ryzykuje – bo jeśli przesadzi to ludzie przestaną odwiedzać jego stronę. Tylko co Ci do tego. Ciebie nikt nie zmusza do pisana komentarzy.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑