W sieci, powoli rozwija się szeroka informacja odnośnie turystyki i atrakcji w okolicach Horyńca. Na wiosnę, planowane jest oddanie do użytku, sporego „arsenału” informacyjnego w postaci „wielu” stron internetowych. Projekt powstaje w ramach platformy roztoczewschodnie.pl we współpracy z horyniec.info

Sporą ciekawostką jest powstanie pierwszych wzorów koszulek promujących „naszą” część Roztocza. Dochód ze sprzedaży ma wspomagać promocję sieciową jak możemy przeczytać na roztoczewschodnie.pl :

Z okazji rozbudowywania serwisu przy współpracy z Grzegorzem Ciećką – autorem portalu o Horyńcu Zdroju, nieformalnej stolicy Roztocza Wschodniego, jestem zmuszony do rozbudowania serwera. Na potrzeby tak szlachetnej inicjatywy wystawiamy na sprzedaż koszulki zaprojektowane przez prof. Mariana Słowickiego – chwała mu i cześć.

Ilość koszulek bardzo ograniczona – ich sprzedaż w całości przeznaczona jest na zakup dodatkowego miejsca na serwerowni. Panie i Panowie przedstawiamy koszulki Roztocze Wschodnie 2011. Zdjęcia z pewnością nie dodają uroku ale dowodzą że jak coś jest ładne to nawet w kiepskim świetle wygląda wspaniale.

Kilka słów o samej grafice – wzór stylizowany jest na drzeworyty płazowskie, najcenniejsze eksponaty w Muzeum Etnograficznym w Krakowie, pochodzące z Roztocza Wschodniego, sympatyczny rysiek to król tutejszych lasów, o rysiach poczytajcie więcej tutaj, a tu raport dotyczący populacji w 2011 roku – jak sami Państwo zobaczą populacja roztoczańska ma się dobrze. Żabka zagościła tutaj od moczarowej elegantki, którą możemy podziwiać tutaj na wiosnę w niebieskim garniturze.

więcej na stronie: http://roztoczewschodnie.pl