Uzdrowisko Horyniec w rękach „Lotosu”!

Jak informuje Ministerstwo Skarbu Państwa:

Ministerstwo Skarbu Państwa informuje o udzieleniu spółce Europejskie Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne „LOTOS” Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju wyłączności negocjacyjnej w procesie prywatyzacji spółki Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. z siedzibą w Horyńcu Zdroju w terminie do dnia 10 lutego 2012 r.

źródło: msp.gov.pl

16 odpowiedzi do “Uzdrowisko Horyniec w rękach „Lotosu”!”

 1. Wyłączność negocjacyjna to jeszcze nie „w rękach”, a oznacza tylko tyle,że LOTOS został d o p u s z c z o n y do negocjacji. Negocjacje się różnie kończą…Więc zamiast wykrzyknika bardziej pasuje znak zapytania w tytule.

 2. Wybrali tego co ma większe możliwości ************************ (cenzura – admin)

 3. Kominiarz – Ten tytuł to nic w porównaniu z tytułami na ogólnopolskich portalach 😉
  Wyłączność negocjacyjna jest etapem, gdzie trzyma się już w „garści wróbla” – zjedzenie jego to tylko kwestią czasu, przy nie popełnieniu błędów konsumpcyjnych – kulinarnie rzecz ujmując.

 4. Ta ja się nie gniewam. Tylko nie musisz się tak bardzo przejmować cenzurą na stronie. Za posty odpowiadają ich autorzy (wyrok jakiegoś tam sądu, zdaje się w Bydgoszczy – admin forum oskarżony o pomówienie przez użytkownika forum uniewinniony). Jedynie Ty nie możesz mieć wiedzy o bezprawnych działaniach użytkowników ani ich do tego „podpuszczać”. Wystarczy, że udasz, że nie czytałeś komentarzy 😉 Co nie znaczy, że ktoś może wnieść oskarżenie o pomówienie/zniesławienie, ale one nie są ścigane z urzędu (exp. prezydent i świta 😉 ).

 5. Poprawka: „Co nie znaczy, że ktoś nie może wnieść oskarżenie…”

 6. Aha, miałeś to już kiedyś podpowiedzieć, bo ciągle mnie w oczy „kuje” 😉
  Zmień na stronie (jeśli możesz i chcesz 😉 ) wszystkie daty wyświetlane w US Format, czyli „MM/DD/RRRR” na „DD/MM/RRRR”.

  Podpowiadam na szybko (nie wiem czy komentarz to przepuści):

  //

  Powinno dać DD/MM/RRRR, chyba, że możesz to zmienić jakoś prościej w ustawieniach bloga.

 7. Powiedzmy, że z pewnymi rzeczami będę powściągliwy 😉 co do daty, to dałem formę 6 styczeń 2012 by było ładniej 🙂

 8. MSP udzieliło wyłączności w prywatyzacji uzdrowiska w Horyńcu Zdroju

  09.01. Rzeszów (PAP) – Ministerstwo Skarbu Państwa udzieliło spółce Europejskie Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne „LOTOS” z Rabki Zdroju wyłączności na negocjacje w procesie prywatyzacji spółki Uzdrowisko Horyniec w Horyńcu Zdroju.

  Negocjacje mogą być prowadzone do 10 lutego br. MSP chcę sprzedać niemal 90 proc. akcji uzdrowiska.

  Horyniec świadczy usługi lecznicze na bazie m.in. borowiny i wody siarczkowo – siarkowodorowej. Spółka zajmuje się też leczeniem chorób narządu ruchu i reumatycznych. Przedsiębiorstwo jest również producentem naturalnej wody źródlanej „Hetmańska”. Z usług leczniczych spółki korzystają m.in. kuracjusze z Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a także klienci komercyjni z kraju i zagranicy.

  Uzdrowisko prowadzi usługi lecznicze w trzech obiektach: „Dom Zdrojowy”, „Jawor” oraz „Modrzew”. (

 9. Masz wpływ na „automat”. Albo w plikach językowych (w końcu ktoś to musiał przetłumaczyć na polski), albo użyć jakiejś funkcji w szablonie, np. explode()

 10. na razie się umówmy, że styczeń jest styczniem i nikomu on krzywdy nie robi 🙂

 11. Ja miałem na myśli datę przy komentarzach: „01/10/2012 o 02:17”

 12. szukałem, i nie mogę znaleźć, gdzieś mi się skubana schowała ta data z komentarzy…

 13. No i znalazła się data, schowała się sprytnie! Oczywiście za wszelkie uwagi zawsze z góry dziękuję, wedle możliwości, czasem z opóźnieniem są realizowane.

Możliwość komentowania jest wyłączona.