„Polonijna wyprawka” dla polskich szkół na Ukrainie i Białorusi (18.10.2011)

Coraz szerszy krąg zatacza akcja, którą prowadzą w naszym powiecie między innymi: wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel i medialnie Piotr Hulak z portalem elubaczow.com

Plakaty promujące tę charytatywną akcję powinny już pojawić się w Horyńcu, o postępach w naszej gminie będę informował, tymczasem trochę informacji o akcji z facebooka:

Na prośby polonijnych placówek oświatowych na Ukrainie oraz Białorusi, Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia „WSPÓLNOTA POLSKA” we współpracy z Wójtem Gminy Lubaczów, portalem elubaczow.com i firmą poligraficzną e-kropek zaprasza wszystkich do aktywnego udziału w przeprowadzeniu zbiórki przyborów szkolnych w ramach akcji „Polonijna wyprawka”.

Akcja, która potrwa od dnia 17.10.2011 r. do 28.10.2011 r. na terenie powiatu lubaczowskiego, ma na celu zebranie artykułów i przyborów szkolnych, które zostaną przekazane uczniom polskich szkół w Stanisławowie i Lwowie (Ukraina) oraz Baranowiczach i Brześciu (Białoruś).

Przybory szkolne można pozostawić w sekretariacie szkoły (gmina Lubaczów), Urzędzie Gminy Lubaczów (ul. Jasna) lub siedzibie firmy e-kropek (parking obok MDK w Lubaczowie).

9 odpowiedzi do “„Polonijna wyprawka” dla polskich szkół na Ukrainie i Białorusi (18.10.2011)”

  1. Gdzie jakieś info o sporcie ? Padaka, jak juz prowadzisz stronę informacyjną to pisz o wszystkim :]

  2. Nasi kopacze przecież nie grają na końcu świata, wystarczy iść co 2 tygodnie w niedziele na stadion z aparatem. Jeśli przyjechałby tam jakiś polityk to pewnie pierwszy byś tam był i o tym napisał, a tak niestety to tylko info o polityce, wyborach itp, chyba wszyscy są już tym zmęczeni.

  3. Kolego skoro jesteś takim fanem sportu, to i zapewne jesteś na każdym z tych meczy, może nawet jako zawodnik? Po co Ci więc jeszcze informacje na tej stronie. Klub też chyba ma swoją stronę?

  4. nie nie jestem zawodnikiem, anie nie chodzę na mecze gdyż mieszkam 300 km od Horyńca ale interesuje mnie co się dzieje w horynieckiem sporcie, a skoro powstała już strona ” informacyjna ” o Horyńcu i kolicach to nie rozumiem dlaczego pisze się wo wszystkim tylko nie o sporcie ? ( piłka nożna )

Możliwość komentowania jest wyłączona.