horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

„Polonijna wyprawka” dla polskich szkół na Ukrainie i Białorusi (18.10.2011)

Coraz szerszy krąg zatacza akcja, którą prowadzą w naszym powiecie między innymi: wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel i medialnie Piotr Hulak z portalem elubaczow.com

Plakaty promujące tę charytatywną akcję powinny już pojawić się w Horyńcu, o postępach w naszej gminie będę informował, tymczasem trochę informacji o akcji z facebooka:

Na prośby polonijnych placówek oświatowych na Ukrainie oraz Białorusi, Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia „WSPÓLNOTA POLSKA” we współpracy z Wójtem Gminy Lubaczów, portalem elubaczow.com i firmą poligraficzną e-kropek zaprasza wszystkich do aktywnego udziału w przeprowadzeniu zbiórki przyborów szkolnych w ramach akcji „Polonijna wyprawka”.

Akcja, która potrwa od dnia 17.10.2011 r. do 28.10.2011 r. na terenie powiatu lubaczowskiego, ma na celu zebranie artykułów i przyborów szkolnych, które zostaną przekazane uczniom polskich szkół w Stanisławowie i Lwowie (Ukraina) oraz Baranowiczach i Brześciu (Białoruś).

Przybory szkolne można pozostawić w sekretariacie szkoły (gmina Lubaczów), Urzędzie Gminy Lubaczów (ul. Jasna) lub siedzibie firmy e-kropek (parking obok MDK w Lubaczowie).

9 Comments

 1. miejscowo-zamiejscowy

  19 października 2011 at 20:39

  Gdzie jakieś info o sporcie ? Padaka, jak juz prowadzisz stronę informacyjną to pisz o wszystkim :]

 2. To nie ja sportu nie lubię, tylko sport mnie

 3. miejscowo-zamiejscowy

  21 października 2011 at 15:43

  Nasi kopacze przecież nie grają na końcu świata, wystarczy iść co 2 tygodnie w niedziele na stadion z aparatem. Jeśli przyjechałby tam jakiś polityk to pewnie pierwszy byś tam był i o tym napisał, a tak niestety to tylko info o polityce, wyborach itp, chyba wszyscy są już tym zmęczeni.

 4. Trochę trudno się zmusić…

 5. miejscowo-zamiejscowy

  21 października 2011 at 20:19

  trudno, zaglądnę tu jak usłyszę że coś się zmieniło w tym kierunku, pozdrawiam

 6. Kolego skoro jesteś takim fanem sportu, to i zapewne jesteś na każdym z tych meczy, może nawet jako zawodnik? Po co Ci więc jeszcze informacje na tej stronie. Klub też chyba ma swoją stronę?

 7. miejscowo-zamiejscowy

  22 października 2011 at 14:07

  nie nie jestem zawodnikiem, anie nie chodzę na mecze gdyż mieszkam 300 km od Horyńca ale interesuje mnie co się dzieje w horynieckiem sporcie, a skoro powstała już strona ” informacyjna ” o Horyńcu i kolicach to nie rozumiem dlaczego pisze się wo wszystkim tylko nie o sporcie ? ( piłka nożna )

 8. może lepiej zamieścić link do strony horynieckiego klubu i już-zawsze świeże wiadomości.:)

 9. Strona LKSu „zdechła”, jedna i druga…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑