Spokój, cisza i uratowany krzyż (15.10.2011)

W Horyńcu kończy się sezon sanatoryjny i turystyczny, co zapowiada zmniejszenie różnorodnych inicjatyw, jak widać, jednak w Horyńcu jak zwykle coś ciekawego się dzieje:

# Czekamy z niecierpliwością na najnowszy numer Gazety Horynieckiej, ostatnie numery stają się coraz bardziej profesjonalne i znikają jak ciepłe bułeczki ze sklepu.

# 27 listopada czeka nas w GOKu „Festiwal Piosenki Dziecięcej”, w którym wezmą udział dzieci z przedziału wiekowego od 6 do 15 lat.

# Sanatoria w Horyńcu przygotowują już oferty świąteczne dla kuracjuszy, jednocześnie w Uzdrowisku Horyniec trwa proces prywatyzacyjny. Być może już na początku listopada Ministerstwo Skarbu Państwa przedstawi nam potencjalnego nabywcę tego Uzdrowiska.

Wyjątkowo pozytywną wiadomością jest uratowany krzyż w Horyńcu. Na polach między Horyńcem a Radrużem stał kiedyś krzyż, ale został zniszczony. Szczątkami zajęli się członkowie Grupy Eksploratorów Roztocza Południowego i pan Leon Ważny, efekt można zobaczyć pod tym linkiem: www.gerp.horyniec.net

          fot. GERP

4 odpowiedzi do “Spokój, cisza i uratowany krzyż (15.10.2011)”

  1. Wielkie uznanie dla braci Woźnych i ich ojca, oraz dla pana Leona, i pana Bartka. Takich ludzi gminie potrzeba. Bezinteresownych,zaangażowanych, pomysłowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.