Kolejne rozwiązania z prywatyzacją Uzdrowiska Horyniec

Po analizie złożonych odpowiedzi na publicznie ogłoszone w dniu 4 sierpnia 2011 r. zaproszenie do udziału w negocjacjach w sprawie nabycia 14.144 udziałów stanowiących 89,26% kapitału zakładowego spółki Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. z siedzibą w Horyńcu Zdroju, Minister Skarbu Państwa w dniu 16 września 2011r. podjął decyzję o:

  • dopuszczeniu do dalszego etapu procedury prywatyzacyjnej Spółki, tj. do ograniczonego badania stanu Spółki i złożenia wiążących propozycji warunków umowy zakupu udziałów Spółki następujące podmioty:
  1. Pani Beata Bogusz – Dukacz, zamieszkała w Horyńcu – Zdroju, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Specjalistyczny Gabinet Reumatologiczny Lekarz medycyny Beata Bogusz-Dukacz, w Horyńcu Zdroju,
  2. Pan Marek Thier, zamieszkały w miejscowości Świątniki Górne, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PP-H-U Thier z siedzibą w miejscowości Świątniki Górne,
  3. Europejskie Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne „LOTOS” Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju.

źródło – www.msp.gov.pl

Spośród tych ofert warunków stawianych przez ministerstwo nie spełniała oferta Tomasza Tronta. Pozostałe firmy zostały dopuszczone do kolejnego etapu negocjacji. Następnym etapem prywatyzacji będzie tak zwane „ograniczone badanie stanu spółki”.

7 odpowiedzi do “Kolejne rozwiązania z prywatyzacją Uzdrowiska Horyniec”

  1. nikt z w/w osób nie stanowi realnego inwestowania i rozwijania się PPU … szkoda

  2. Majątek zostanie sprzedany po znacznie zaniżonej wartości – takie rzeczy możliwe tylko w Polsce.

  3. Czy ktoś się orientuje gdzie i za ile sprzedają płytki z rozebranego chodnika przy PPU i Krusie? Może jakiś namiar na stronę z ogłoszeniem?

Możliwość komentowania jest wyłączona.