horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Kolejne rozwiązania z prywatyzacją Uzdrowiska Horyniec

Po analizie złożonych odpowiedzi na publicznie ogłoszone w dniu 4 sierpnia 2011 r. zaproszenie do udziału w negocjacjach w sprawie nabycia 14.144 udziałów stanowiących 89,26% kapitału zakładowego spółki Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. z siedzibą w Horyńcu Zdroju, Minister Skarbu Państwa w dniu 16 września 2011r. podjął decyzję o:

 • dopuszczeniu do dalszego etapu procedury prywatyzacyjnej Spółki, tj. do ograniczonego badania stanu Spółki i złożenia wiążących propozycji warunków umowy zakupu udziałów Spółki następujące podmioty:
 1. Pani Beata Bogusz – Dukacz, zamieszkała w Horyńcu – Zdroju, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Specjalistyczny Gabinet Reumatologiczny Lekarz medycyny Beata Bogusz-Dukacz, w Horyńcu Zdroju,
 2. Pan Marek Thier, zamieszkały w miejscowości Świątniki Górne, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PP-H-U Thier z siedzibą w miejscowości Świątniki Górne,
 3. Europejskie Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne „LOTOS” Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju.

źródło – www.msp.gov.pl

Spośród tych ofert warunków stawianych przez ministerstwo nie spełniała oferta Tomasza Tronta. Pozostałe firmy zostały dopuszczone do kolejnego etapu negocjacji. Następnym etapem prywatyzacji będzie tak zwane „ograniczone badanie stanu spółki”.

7 Comments

 1. miejscowo-zamiejscowy

  20 września 2011 at 10:44

  nikt z w/w osób nie stanowi realnego inwestowania i rozwijania się PPU … szkoda

 2. Majątek zostanie sprzedany po znacznie zaniżonej wartości – takie rzeczy możliwe tylko w Polsce.

 3. Najpierw trzeba włożyć żeby wyjąć….. Niech Moc będzie z Wami!

 4. A tak z ciekawości jakie roczne obroty mają w/w firmy?

 5. miejscowo-zamiejscowy

  21 września 2011 at 20:56

  mizerne

 6. Czy ktoś się orientuje gdzie i za ile sprzedają płytki z rozebranego chodnika przy PPU i Krusie? Może jakiś namiar na stronę z ogłoszeniem?

 7. Chyba zbierają stare na wioski…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑