Bezczynność wójta?

We wtorek 30 sierpnia o godzinie 15:00 odbędzie się XII Sesja Rady Gminy Horyniec-Zdrój, oprócz takich tematów jak bieżące sprawy gminy będzie rozpatrywana skarga dotycząca „bezczynności Wójta Gminy”. Kto napisał skargę, z jakich powodów, dowiemy się już we wtorek. Zazwyczaj tego typu skargi są związane z brakiem odpowiedzi wójta w ustawowym czasie na pisma, czyli braku inicjatywy podejmowania działań, leżących w gestii wójta.

13 odpowiedzi do “Bezczynność wójta?”

  1. Horyniec to nie jest niestety jakaś zapyziała dziura, w której od wójta nic się nie oczekuje. W Horyńcu są duże oczekiwania od obywateli gminy i jest bardzo dużo roboty. Może pan Wójt w końcu zacznie coś działać i reprezentować Horyniec jak to przystało na prawdziwego Wójta czynu, a nie będzie odkładał wszystkie najistotniejsze sprawy na pół roku przed następnymi wyborami?

  2. tak to jest jak rada blokuje wójta a pózniej wychodzi że nic nie robi ale i radę sie kiedys rozliczy

  3. Narazie wpłyneła skarga na Wójta a nie na Radę. Natomiast to Wójt jest nieodpowiedzialny i niekompetentny w swoich działaniach.

  4. No bo tak to jest, jak obserwator obserwuje, a nic nie widzi. W poprzedniej kadencji ten sam wójt miał radę owiniętą wokół paluszka i g…o zrobił – więc niech obserwator przyjrzy się dokładniej albo zamilknie.

  5. skoro tak piszecie to kto wiecej zrobił w obecny wójt czy wójt który był przed panem Urbanem

  6. mam pytanie dlaczego prawie na wszystkich imprez
    ach organizowanych przez u.g gra zespół Zespoł The Blade

  7. Widze tu sam pesymizm bo co by nie zrobil to zrobił zle a czy ktoś wcześniej więcej zrobił

Możliwość komentowania jest wyłączona.