horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Komórka Nowej Prawicy w Horyńcu?

Wybory już za kilka miesięcy, różne opcje polityczne zwierają szeregi, przed nami bardzo ciekawa kampania wyborcza na skalę powiatu. Kampania zaczyna przenosić się do internetu, oczywiście trochę nam brakuje do USA – gdzie kampanie wyborcze po woli zaczynają być typowo internetowe. Na pewno partią która szczególnie skupi się na internecie będzie Kongres Nowej Prawicy z charyzmatycznym liderem Januszem Korwin Mikke. W naszym powiecie powstają struktury tej nowej partii, tworzą je dwaj pierwsi inicjatorzy – Mateusz Haras z Huty Różanieckiej i Piotr Matyaszek z Cieszanowa. Ostatnia z ich akcji na pewno była szczególnie widoczna, w bardzo dużej ilości miejscowości w naszym powiecie rozwieszono plakaty KNP informujące chętnych o możliwości wstąpienia do struktur partyjnych, czy to jako sympatycy czy też działacze. Trzeba zaznaczyć że inicjatorzy to stosunkowo młodzi ludzie, swoje działania dopiero zaczynają, skontaktować się najlepiej z nimi przez e-mail: knp.lubaczow@gmail.com lub Facebooka na profilu Kongres Nowej Prawicy – Lubaczów.
Inicjatorzy szukają w każdej miejscowości chętnych do współpracy, ciekawe czy w Horyńcu powstanie komórka KNP?

Czekamy na inne inicjatywy polityczne w Horyńcu, po woli zbliża się okres wyborczy, oznacza to też częstsze newsy na horyniec.info – na pewno kampania nie będzie gorsza niż ta w wyborach samorządowych.

4 Comments

  1. Racja – trzeba zalinkować…

  2. Kim jestem to pewnie ludzie z Horyńca cos niecos kojarzą. Jak najbardziej popieram inicjatywe. Czy jest nas więcej chętnych?

  3. Chyba za dużo ludzi zwiało z Horyńca…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑