horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Piotr Tomański w Horyńcu

Poseł Piotr Tomański z naszego okręgu pojawi się w Horyńcu już w środę 20 lipca o 16:30, to będzie ciekawa wizyta, gdyż jednym z tematów będzie prywatyzacja Uzdrowiska Horyniec, co wygląda ciekawie gdyż:

Ministerstwo Skarbu Państwa chce już na przełomie lipca i sierpnia wystawić Uzdrowisko Horyniec na sprzedaż.

Wice minister skarbu Adam Leszkiewicz podkreślił, że w przypadku uzdrowisk: Horyniec, Iwonicz-Zdrój, Konstancin-Zdrój i Rabka trwa odbiór wycen i analiz przedprywatyzacyjnych. „Dosyć długo trwały wyceny ze względu na różnego rodzaju problemy, dotyczące m.in. kwestii roszczeń i majątkowych” – wyjaśnił. Zapowiedział, że do końca tego tygodnia planowany jest ich odbiór. Ocenił, że proces poszukiwania inwestorów dla tych czterech uzdrowisk może rozpocząć się na przełomie lipca i sierpnia. źródło www.elubaczow.com

Inne tematy spotkania związane będą z możliwościami rozwoju Horyńca, zaproszony został nasz wójt oraz inni goście. Spotkanie będzie mieć też formę „Otwartego Dyżuru Poselskiego” więc będzie można zadawać pytania, czy próbować coś wskórać na wyższym szczeblu. Warto interweniować u posłów naszego okręgu, oni są naszymi ludźmi, którzy mogą coś zdziałać na wyższym szczeblu.


4 Comments

  1. Grzegorz

    17 lipca 2011 at 20:30

    W uzdrowisku atmosfera jakby nic nie miało się stać…

  2. Rok wyborczy rokiem cudów.

    A co do uzdrowiska, to jak idziesz nad przepaścią i wiesz, że musisz przejść, to też udajesz, że się nie boisz 🙂

  3. Lepiej, żeby scenariusza z przepaścią nie było…

  4. W czwartek ciekawy artykuł o tym co mówił Poseł w Horyńcu…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑