horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Festyn w Horyńcu – relacja

Dziś 19 czerwca odbył się festyn w Horyńcu zorganizowany przez Parafię Franciszkanów Horynieckich przy Kościele Zdrojowym. Festyn miał na celu zebranie funduszy na cele parafii. Warto brać udział w takich akcjach, gdyż nasz proboszcz przyjeżdżając do Horyńca wziął sobie za cel totalną odnowę obiektów kościelnych, walnie przyczyniając się do bardzo pozytywnej zmiany wizualnej Horyńca, swoim działaniem zapisuje się złotymi literami w historii Horyńca. Czekamy z dużą niecierpliwością na działania nie tylko w Nowinach Horynieckich, ale i zapowiadaną renowację Kościoła Zdrojowego.

Tymczasem dzisiejszy festyn obfitował w wiele niespodzianek, warto odnotować fakt, że scena użyta w festynie została niedawno zakupiona dla naszego GOKu, to jej druga impreza, debiut miała na Spartakiadzie. Podczas festynu na początku pogoda nieco niedopisywana, ale gdy występ zaczęły Horynieckie Aniołki, niebo się rozświetliło.  Grał szlagiery także zespół 2+1, koło gospodyń z Radruża zatroszczyło się o stronę kulinarną, zorganizowany był także konkurs z losami, którego główną nagrodą był rower górski, nagrody ufundowali: Pan Bogusław Haliniak, Państwo Nesterakowie i „anonimowy fundator”.

Dla zasmakowania atmosfery festynu dwie fotogalerie i wideo z piosenkami Aniołków Horynieckich (do fotogalerii wchodzimy klikając na poniższe linki) –

FOTOGALERIA Z FESTYNU

FOTOGALERIA Z ANIOŁKAMI HORYNIECKIMI


Więcej wideo z Horynieckimi Aniołkami na tym festynie na kanale Youtub horyniec.info www.youtube.com/user/horyniecinfo – niedługo na kanale więcej filmików związanych z Horyńcem i aktualnych wydarzeń, między innymi spora relacja z prezentacji projektów Parku Zdrojowego.

6 Comments

  1. Zapominałeś bądź też nie dopatrzyłeś „Redaktorze” ale KGW z Horyńca – Zdroju również” zatroszczyło się o stronę kulinarną” jeśli nie wiesz to dopytaj a później publikuj!!! Taki „reporter” a podstawowych zasad nie zna… uuu nieładnie

  2. Proboszcz wielokrotnie mówił o … KGW Radruż, nie przypominam sobie KGW Horyniec, choć Panie z Horyńca widziałem tam.

  3. Trzeba było dopytać!! Jak już się bawisz w „dziennikarkę” to rzetelnie sprawdzaj wiadomości!!! Bo podawanie niesprawdzonych wiadomości to podchodzi pod plotkowanie…a to raczej do netu się nie nadaje chyba, że na innym portalu… A ta strona podobno taka poważna, a informacje troszeczkę odbiegające od prawdy…. och, jak mi przykro…

  4. Mam wrażenie, że parę pań z Horyńca … mogło pomagać KGW Radruż, wiec prymat należy się KGW Radruż, jak mówił proboszcz.

  5. Guzik prawda nawet nie było KGW Radruż tylko P. J. Zaręba z kilkoma osobami, którzy to zamierzają dopiero założyć osobne koło, więc jakby nie było „kołem” jako takim jeszcze nie są… Proszę zapytać raz jeszcze Proboszcza i ciekaw jestem co odpowie gdyż „idą słuchy”, że akurat w tej kwestii miało miejsce „faux pas” z Jego strony! I nie o żaden „prym” w tej chwili mi chodzi tylko o prawdziwość informacji!

  6. „faux pas” – z tym się można zgodzić…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑