horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Podsumowanie tygodnia w Horyńcu

@ Centrum Kulturalne w Przemyślu jak co roku organizuje przegląd taneczny Solo Dance, wśród finalistów przeglądu jest Joanna Haciuk z Horynieckiej grupy tanecznej Flaming, w swojej kategorii dostała wyróżnienie. Małe sukcesy są drogą do dużych, Horyńczanie gratulują!

 

@ Na początku tego tygodnia odbyły się Targi Turystyczne w Krakowie, LGD Serce Roztocza i LGD Roztocze Tomaszowskie zorganizowały wystawę w której były zawarte także informacje o Horynieckich Uzdrowiskach i walorach turystycznych naszej okolicy w ramach szeroko pojętej turystyki Roztoczańskiej. To bardzo ważne wydarzenie, przebywanie na tego typu targach zwiększa znajomość naszego Uzdrowiskach w gronie tych osób, które interesują się ciekawymi miejscami do odwiedzania. Może w przyszłości uda się zrobić wystawę na takich targach typowo Horyniecką jak przed wojną, gdy Horyniec promowali podobnie Karłowscy.

 

@ Uzdrowisko Horyniec otrzymało wyróżnienie w ramach piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2010. Nagrodę odebrała wiceprezes uzdrowiska Dorota Czyż. Widać Uzdrowisko radzi sobie nadzwyczaj dobrze, nie przeszkadza to w prywatyzacji, już w maju pierwsze rozstrzygnięcia, kto zakupi to coraz lepiej radzące sobie Uzdrowisko?

 

@ Na deser wideo z TV Lubaczów, materiał z poświęcenia kaplicy cmentarnej w Horyńcu przez biskupa Wacława Depo, miłego oglądania ceremonii poświęcenia i zapraszam także do oglądania palm wielkanocnych przed Gimnazjum Horynieckim, stoją tam miedzy innymi dwie palmy jak ogromne wieże! (by wejść na stronę TV Lubaczów i zobaczyć materiał wideo, kliknij na poniższy obrazek)

 

7 Comments

 1. Sprostowanie
  Zdroj Horyniec 3 – 0 Santos Piwoda

 2. miejscowo-zamejscowy

  18 kwietnia 2011 at 19:21

  Grzegorzu jeśli w ten sposób masz przedstawiać wiadomości sportowe to daj spokój, po pierwsze nazwa klubu to Zdrój Horyniec lub LKS Zdrój Horyniec a po drugie jak pisze Anonim wynik brzmi 0:3 dla Zdroju. Nie dość że podajesz zły wynik to strzelców bramek też nie napiszesz. Proszę Cię, jeśli masz pisać o sporcie to pisz w taki sposób jak dociekle opisywałeś wydarzenia w trakcie kampanii i wyborów chyba że tylko „polityka” Cię interesuje to zmień nazwę strony.

 3. Najbardziej mnie interesuje turystyka 😀

  będę musiał informatorowi udzielić nagany z tym wynikiem…

  Nazwa zespołu LKS i Zdrój przed Horyńcem dziwnie brzmi… to chyba nie jest prawidłowy szyk…

 4. miejscowo-zamejscowy

  19 kwietnia 2011 at 13:35

  pełna nazwa klubu brzmi: Ludowy Klub Sportowy „Zdrój” Horyniec-Zdrój , we wszystkich gazetach pomijany jest człon LKS bo to pozostałość po komuniźmie więc jest Zdrój Horyniec !!! Ewentualnie Zdrój Horyniec-Zdrój, „ZDRÓJ” to taka sama nazwa klubu jak np; Wisła czy Legia. Mam nadzieje że w końcu zrozumiałeś? Jakkolwiek by to nie brzmiało.

 5. Zdrój – Horyniec-Zdrój bardziej do mnie przemawia 🙂 Zwłaszcza ze jak klub powstawał Horyniec nie miał praw do nazwy Zdrój, więc nazwa LKS Zdrój Horyniec jest jak najprawidłowsza, tyle że komunistyczna, Ludowy Klub Sportowy „Zdrój” Horyniec-Zdrój idealnie, ale… strasznie długawa… klub powinien zrobić reformę nazwy… ciekawy temat na artykuł…

 6. miejscowo-zamejscowy

  20 kwietnia 2011 at 16:38

  Nazwa nazwą, niestety działacze klubowi pomysłem i innowacją są nadal w okresie komunizmu jak i pierwszy człon nazwy…

 7. A co z Huraganem Horyniec???

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑