„Niepodległa do hymnu” także w Horyńcu – 11 listopada przyjdź do Parku Zdrojowego!

W całym kraju 11 listopada ludzie będą się organizować i w ramach akcji „niepodległa do hymnu”, mieszkańcy różnych miejscowości zbiorą się o 12:00 w jednym miejscu i będą razem śpiewać hymn.

U nas miejscem zbiórki jest amfiteatr w Parku Zdrojowym. By coś takiego oficjalnie zorganizować, instytucje albo indywidualne osoby rejestrują się na stronie internetowej niepodlegla.gov.pl i dostają oficjalne materiały promocyjne – inicjatorem tej akcji u nas jest Krystian Kłysewicz. Utworzył on też wydarzenie na facebooku – TUTAJ – warto dołączyć!

*

Jedna odpowiedź do “„Niepodległa do hymnu” także w Horyńcu – 11 listopada przyjdź do Parku Zdrojowego!”

  1. Ja sie pytam gdzie są instytucje które powinny coś takiego organizować i nagłaśniać? Czy u nas naprawdę potrzeba o wszystko się samemu zatroszczyć ? Za co otrzymują pieniądze i to nie małe dyrektorzy gok i biblioteki? Panie wójcie zrób pan z tym porządek bo to nam obiecałeś 4 lata temu- jakiej kompromitacji jeszcze potrzeba aby zrozumiał pan że ci ludzie nie nadają się na te stanowiska – jest tu tyle młodych i ciekawych ludzi – dlaczego nie da im pan szansy?

Możliwość komentowania jest wyłączona.