Horyniecki cmentarz 1 listopada

Kilka fotografii horynieckiego cmentarza w 1 listopadową noc. Zobaczcie jak wyglądał horyniecki cmentarz z powietrza w nocy! Więcej na fb horyniec.info TUTAJ
fot RiverStudio

6 odpowiedzi do “Horyniecki cmentarz 1 listopada”

 1. Nie rozumiem jak można robić zdjęcia cmentarzy i to podziwiać. Myślę że jest to temat tabu , którego nie można komentować. Nigdy nie zapomnę słów kapelana wojskowego na pogrzebie syna kolegi , który stwierdził dosłownie ” te wszystkie wieńce, kwiaty i świece nic mu nie pomogą jak za życia nie czynił dobrych uczynków „. W konkluzji tego wydarzenia można sobie dopowiedzieć że ten cały cyrk świąteczny na nekropoliach to tylko napędzanie kasy firmom produkującym to badziewie i panom w sukienkach godnie żyjącym na ludzkiej głupocie . Pamięć o zmarłych jest ważna , ale nie przesadzajmy z jej eksponowaniem !

 2. robiąć zdjęcia cmentarza, trzeba bylo wcześniej zrobić zdjęcia parkingu przed cmentarzem na ,który sołtys przekazał budżet, a jest tam skład materiałów drogowych.ciekawe jakie są wpływy to gminy za to składowisko.dobrze ,że był wolny parking przed piotrusiem i można było auto zostawić. pogratulować takiego wujtowania ,zero troski o mieszkańców.

 3. Parking związany z cmentarzem to bardzo duży minus dla naszych władz, zobaczymy jakie będą efekty działań nowego radnego z tej ulicy, podobno jest ciepło w temacie.

 4. może by się wreszczcie ,ktoś zajął tym tematem ,bo te dwa cymbały z gminy to nigdy nie widzą problemu

 5. 1. Nieoficjalnie problemem jest wójt. parking na górze, którego oficjalnie nie ma, bo podobno gmina nie będzie płacić za uszkodzenia samochodów i nie chce dać tam tabliczki „parking”. Z niezrozumiałych względów nie chce też dać tabliczki parking tymczasowy albo uwaga na nierówności co kwestie ew. odszkodowań by rozwiązało. W skrócie „Nie bo nie”
  2. Parking przy ogrodzeniu od strony ulicy. Wójt twierdzi, że musi o tym decydować województwo. Najwyraźniej albo nie ma zdolności negocjacyjnych, albo nie chce zająć się tematem. Tego nikt nie wie. W skrócie „Nie bo nie”
  3. Parking na dole, sołecki. Zniszczony przez ciężki sprzęt. W tej chwili bagno, wertepy i hałdy materiału budowlanego na drogę na Wólkę.
  Interwencje bez skutku. Sołtys, komenda policji,… nikt nie chce ich słuchać. Dzięki Bogu w tym roku obeszło się bez wypadków.

Możliwość komentowania jest wyłączona.