horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Little Heroes w Horyńcu – filmik

19 sierpnia odbyły się w Horyńcu zawody sprawnościowe dla dzieci ze szkół podstawowych, zorganizowane z inicjatywy Marleny Goleni, oto krótka relacja filmowa z tej imprezy.

6 Comments

 1. Czekamy na program z okazji 11 listopada. Ościenne gminy bardzo fajnie wykorzystały pieniążki z projektu O Niepodległą – a u nas? Zobaczymy na co stać naszych znakomitych i prężnie działających pracowników GOK.

 2. wku...mieszkaniec

  29 października 2018 at 19:56

  haha – dobre, czego Ty się spodziewasz? Jak ktoś nie przyjedzie i czegoś w Horyńcu nie zorganizuje to nic się u nas nie dzieje z naszej inicjatywy (aka Horyniec Art Festival). Bo przecież po co? „I tak nikt nie przyjdzie” – taka odpowiedź to najlepsza wymówka.

 3. A ilu jest pełnoetatowych pracowników w Goku? co można robić przez 8 godzin skoro efektów nie widać? 11 listopada, 3 maj etc … są raz w roku czy stworzenie czegoś to za duży wysiłek jak na pełnoetatowca?

 4. My tu będziemy pisać to co nam się nie podoba a ci co tam pracują tylko łacha drą przed monitorami bo wiedzą że i tak nikt im za nic nie robienie nie zrobi. Taka prawda !

 5. A gdzie nasza Pani instruktorka teatralna po kilu fakultetach. ? Tak się kreeowała w czasie kampanii wyborczej i tu nagle nic…. Przepraszam , bo w czasie dni Horyńca w ramach koła gospodyń wiejskich udzielała się w degustacji chleba ze smalcem i bimberku . Myślę że z tak wszechstronną wiedzą KO powinna błysnąć jakimś programem patriotycznym lub chociaż zaprosić pajaca w mundurze generała ze świtą spadkobierców na wieczór wspomnień o budowie niepodległej !!!

 6. MIKŁOŚNIK SZTUKI

  2 listopada 2018 at 12:23

  Ta Pani instruktorka ,ponoć w bardzo krótkim czasie zrobiła tyle fakultetów,ka\\jak sama mówi jest nauczycielką ? …….,pracuje w innych gminach tylko u nas w GOK-u jakoś nie widać efektów, chyba że DYREKTOROWI TACY PRACOWNICY ODPOWIADAJĄ

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑