horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Najlepszy nocleg w okolicach Horyńca

Przyglądając się ofercie noclegowej Horyńca i okolicy wybija się ponad wszystko „Wiśniowa Górka” państwa Wiśniewskich ze Świdnicy. Około kilometra od sanatoriów Horynieckich za lasem położone jest gospodarstwo agroturystyczne mające niezwykle bogatą ofertę, w której rzuca się szczególnie w oczy coś niespotykanego, mianowicie przewodnik po okolicach Horyńca i Roztoczu, bardzo rzadko spotykana atrakcja dla przyjezdnych, oprócz tego w ofercie:

– 4 pokoje dwuosobowe na parterze, duży pokój (rodzinny) na górze i noclegownię dla grupy. 2 prysznice, łazienka z wanną oraz w pełni wyposażona kuchnia.

– Na miejscu można ustalić menu w zależności od upodobań i poglądów.

– Internet bezprzewodowy.

– Ogniska organizujemy zarówno dla Naszych Gości jak i dla grup przejezdnych – cena dla grupy – 10 PLN/osoba za ognisko, kiełbasę, pieczywo, ciepły napój (kawa, herbata), muzyka grana z CD lub USB.

– Wycieczki jednodniowe – pomagamy w zorganizowaniu samodzielnych wycieczek (doradzamy trasy, udostępniamy mapy).

– Dostępny jest także przewodnik z samochodem własnym, lub gości, oferta turystyki po okolicach Horyńca (Roztocze Wschodnie) jest bardzo dobrze rozwinięta szczegóły na stronie: www.roztoczewschodnie.pl

– Dla gości dostępny jest także masażysta na miejscu.

– Aktywny wypoczynek: Na życzenie Naszych Gości organizujemy spotkania z jeździectwem, jazdę na quadach, wędkowanie z możliwością zakupu złowionych ryb, grzybobranie w obfitujących w grzyby miejscach, do dyspozycji oddajemy plantację malin – możliwość przygotowania przetworów na zimę.

– Dla profesjonalistów plenery fotograficzne i bezkrwawe łowy

– Pole namiotowe

– Oraz kuźnia, odrestaurowane miejsce w którym mieszkał kowal

Dodatkowo od strony wschodniej i południowej gęste dzikie lasy, a od północy i zachodu majestatyczne widoki na Roztocze Wschodnie, Góra Brusno, Hrebcianka…

Więcej szczegółów na stronie gospodarstwa: www.wisniowagorka.pl

*

2 Comments

  1. Gospodarstwo prezentuje się zjawiskowo. Powinno być takich więcej w okolicy 🙂

  2. miejscowo-zamejscowy

    3 kwietnia 2011 at 20:41

    może jakiś news z wynikiem niedzielnego meczu ?

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑